Vuslat Dizi Oyuncuları

Bir süre önce TRT1’de yayınlanmaya başlayan, Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Ümit İbrahim Kantarcılar ve Baran Bölükbaşı gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Vuslat, ilk bölümüyle iyi bir açılış yaptı. Betül Yağsağan’ın senaristliğini üstlendiği, A23 Medya’nın yapımcısı olduğu dizide tanıdık simaların yanı sıra yeni yüzler de dikkat çekiyor.

Kadir Doğulu (Aziz Korkmazer)

19 Nisan 1982 Mersin doğumlu olan oyuncu, liseyi bitirdikten sonra İstanbul’a geldi. Okan Üniversitesi Gastronomi bölümünden mezun olduktan sonra kariyerine bu sektörde devam etti. İlk oyunculuk deneyimini Küçük Sırlar dizisiyle yaşayan Doğulu, sonrasında Pis Yedili, Fatih Harbiye ve Bana Sevmeyi Anlat gibi yapımlarda rol aldı.

Devrim Özkan (Feride Çağlar)

1 Ocak 1989 yılında Muğla’da dünyaya gelen Devrim Özkan, Muğla Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları bölümü mezunudur. Vatanım Sensin dizisinin 2. Sezonunda Havva rolüyle karşımıza çıkan oyuncu, 2017 yılında yayınlanan Rüya dizisinin kadrosunda da yer aldı.

Ümit İbrahim Kantarcılar (Kerem Saltuk)

Bir dönem komedi rollerin aranan yüzü olan Ümit İbrahim Kantarcılar, 10 Ekim 1987 Antalya doğumludur. Tiyatro yaparak kariyerine yön veren oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. Pis Yedili, Küçük Sırlar, Çakıl Taşları ve Kaçın Kurası gibi birçok dizide rol alan Kantarcılar, son olarak Kanatsız Kuşlar dizisinde başrolde yer almıştır.

Gözde Kaya (Sultan Korkmazer)

13 Ağustos 1988 Antalya doğumlu olan Gözde Kaya, üniversite için İzmir’e gitti. Kalbim Seni Seçti dizisiyle televizyon sektörüne adım atan genç oyuncu, sırasıyla Uçurum, Benim Hala Umudum Var, Çilek Kokusu ve Payitaht Abdülhamit dizilerinde rol aldı.

Mehmet Özgür (Salih Koluber)

30 Ağustos 1970 senesinde Antalya’da doğan Mehmet Özgür, İstanbul Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 2004 yılından bu yana çeşitli yapımlarda rol alan başarılı oyuncunun hatırlanan işleri arasında Suskunlar, Çalıkuşu, Masum, Söz ve Ölümlü Dünya bulunuyor.

Baran Bölükbaşı (Fırat Çağlar)

Adı Efsane dizisiyle oyunculuğa adım atan Baran Bölükbaşı, 1 Mayıs 1994 doğumludur. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan oyuncu, Vuslat dizisinden önce Sevdanın Bahçesi ve Servet dizilerinde rol almıştır.

Serra Pirinç (Ceylan Çağlar)

19 Haziran 1997 senesinde İstanbul’da doğan Serra Pirinç, Tiyatro Teras’ta oyunculuk eğitimi almıştır. Geçtiğimiz yıl Shameless dizisinin uyarlaması olan Bizim Hikaye ile ilk kez kamera karşısına geçmiştir.

Yazar: Funda

#ufaktefekcinayetler

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

30 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.