• Funda

  • 379

  • 28 Kasım 2018

  • 0

  • 2

Ufak Tefek Cinayetler Final Mi Yapıyor?

Yayınlandığı günden itibaren en popüler diziler arasında gösterilen Ufak Tefek Cinayetler için artık sona mı gelindi?

Başrollerini Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil ve Osman Sonant gibi isimlerin paylaştığı dizi, geçtiğimiz yıl reytinglerde rakiplerini geride bırakarak birinci gelmeyi başarıyordu. Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği Ufak Tefek Cinayetler, birçok dalda ödülün de sahibi oldu. İlk sezon partide ölen kişinin kim olduğunu sezon finalinde heyecanlı bir şekilde öğrenmiştik. Edip karakterini canlandıran Selim Bayraktar ise rolü gereği diziye veda etmişti. 2. Sezon başlamadan diziye dahil olacak oyuncuların ismi yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlamıştı. Yeni sezona merhaba derken Osman Sonant ve Ushan Çakır, Kerim ve Emre karakteriyle diziye dahil oldular. Özellikle Kerim Adil Sağlam, 2. Sezonun en sevilen karakterlerinden biri oldu denilebilir.

Durum bu kadar yolunda gibi gözükse de dizinin final yapacağı yönündeki iddialar izleyicinin kafasını karıştırmaya devam ediyor. Tülin Özen’in ani bir şekilde diziden ayrılmasının ardından bu iddialar daha da kuvvetlenmeye başladı. Hikayenin gidişatına bakıldığında da dizinin yakında biteceği hissediliyor. Peki, Ufak Tefek Cinayetler gerçekten final mi yapıyor?

Son dönemde reyting sıralamasında zirveyi rakiplerine kaptıran Ufak Tefek Cinayetler, 2 bölüm sonra yani 45. Bölümde final yapacak.

Yazar: Funda

#ufaktefekcinayetler

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

30 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.