• Editör

  • 466

  • 4 Haziran 2018

  • 0

  • 5

Sezon Sonu Fragmanı

Ufak Tefek Cinayetler, bu hafta son kez yayınlanarak sezon finali yapıyor. Esas fragmandan önce yayınlanan kısa animasyon içerikli tanıtım, izleyicinin merakını ikiye katladı. Kimin öldüğü henüz belli olmasa da şuan için en azından kimlerin hayatta olduğunu biliyoruz. Böylelikle tahminler biraz olsun daraltılmış oldu. Taylan, Mehmet ve Burcu yaşadıkları için maktul değil de şüpheliler listesinde yer alıyor. Yani cinayete kurban giden kişi Oya, Merve, Serhan, Pelin, Arzu ve Edip’ten başkası değil.

Sezon finalinden önceki bölümde bir cinayetin daha işlendiğini gördük. Başkomiser Kemal, Sarmaşık’tan kurtulmak için gittiği yeni bir olay yeri inceleme sürecinde büyük bir şok yaşadı. O her ne kadar bu davadan uzaklaştırılsa da olayın kapanmadığı apaçık ortadadır. Deniz kıyısına vuran bir kadın cesedi, Sarmaşık davasının yeniden açılmasını sağlar. Otopsi raporu daha belli olmasa da kimliği henüz açıklanmayan bu kadının parti de öldürüldüğü neredeyse bellidir. Böylelikle bir değil iki maktul vardır.

Ölenlerin ve öldürenin ortaya çıkacağı sezon finalinin fragmanında bazı detaylar hemen göze çarpıyor. İzleyiciye göre pencereden düşen kişinin Elif olma ihtimali de bulunuyordu. Ancak animasyon türündeki fragmanda düşen kişiler arasında Elif yer almıyor. Durum böyle olunca kıyıya vuran kadın cesedinin Elif olduğu teorileri güçlenmeye başlıyor. Peki, pencereden düşen kişi sizce kim?

Ufak Tefek Cinayetler Sezon Finali 2. Fragmanı:

Ufak Tefek Cinayetler Sezon Finali Fragmanı:

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.