• Editör

  • 743

  • 9 Nisan 2018

  • 0

  • 3

Serhan’ın Kaldığı Ev

Serhan, ayrılık kararı aldıktan sonra evden ayrılarak Sarmaşık’taki bir otelde kalmaya başlamıştı. 23. bölümle birlikte artık kendi evine çıkarak bu kararının tamamen arkasında durduğunu göstermiş oldu. Onun yeni evi Merve’ye küçük gelse de Sarmaşık’taki villalar kadar izleyicide merak uyandırmayı başardı. Otel tarzı, lüks bir dairede yaşamaya başlayan Serhan’ın yeni evi, konumu itibariyle oldukça işlek bir yerde bulunuyor.

İstanbul Şişli’deki Torun Center’da olan bu ev, binadaki en ufak dairelerden biri. Torun Center, içerisinde dairelerin yanı sıra ofisler, eğlence mekanları, sahne ve spor salonları gibi ihtiyaç duyulan birçok talebe ev sahipliği yapıyor.

7 milyon TL’den başlıyor!

Rezidansların büyüklüğü 1+1 ile 4+1 arasında değişkenlik gösteriyor. Serhan’ın dairesi 1+1 büyüklüğünde, en az iki kişinin yaşayabileceği büyüklüktedir. 37 katlı 1 ofis, 42 katlı 2 de rezidans olmak üzere 3 bloktan oluşan Torun Center, eski Ali Sami Yen Stadyumunun yerini almıştır. Satılık daire fiyatları yaklaşık 7 Milyon TL’den başlasa da, sunduğu lüks imkanlar, plazanın oldukça merkezi bir yerde olması ve ulaşımın hem kişisel hem de diğer araçlarla çok rahat yapılıyor oluşu da bu fiyatın neden yüksek olduğunu çok net açıklıyor.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.