• Editör

  • 218

  • 21 Ocak 2018

  • 0

  • 1

Serhan Merve’yi Terk mi Ediyor?

Ufak tefek Cinayetlerin yayınlanan yeni bölüm fragmanında herkesin kılıçlarını bir bir çektiğini görüyoruz. Geçtiğimiz bölüm Pelin, Merve’yi karşısına alarak yükselişe geçmişti. 13. bölüme baktığımızdaysa önce Tunç Hoca büyük bir savaşı başlatıyor. Diğer taraftan Oya da “gel dinamitleyelim şu sarmaşığı” diyerek içindeki canavarı ortaya çıkarmaya hazırlanıyor.

Yeni bölümün en önemli olaylarından biri de Serhan’ın Oya’ya ilk defa bu kadar açık olması oluyor. Bir önceki bölümde Merve’nin kendisini terk ettiğini düşünen Serhan, kızı için üzülse de bu durum onu biraz rahatlaşmış gibi gözüküyordu. Oya ise Serhan’ı kurtarmak için çeşitli oyunlar çevirse de Merve’nin de Serhan’ı aslında terk etmediğini, onu kurtarmak için numara yaptığını gördük. Serhan iki kadının yardımlarıyla özgürlüğüne kavuşsa da Merve’nin geri dönüşü Oya’yı oldukça sarstı. Ancak dizi final sahnesiyle bu imkansız aşk için hala ümit var dedirtti.

Oya vazgeçmedi!

13.bölüm fragmanından da anlaşılacağı gibi Serhan, artık Oya’ya “bunu yaşayalım” diyor ve yeni bir aşkın fitilini ateşliyor. Böylelikle “Serhan, Merve’yi terk mi ediyor?” soruları da akla geliyor. Edip Hoca Oya’ya “vazgeçtiğini sanıyordum” dese de “yanılmışım” diyen bir Oya gördüğümüze göre beklenen aşk nihayet yaşanmaya başlayacak gibi duruyor. Serhan, Merve’ye açıkça Oya’dan bahsetmese de ayrılmak istediğini söylüyor ve evi terk ediyor. Ancak Merve her zaman ki gibi eşine de karar verme hakkı tanımıyor ve bu ayrılığı bir türlü kabullenemiyor. Bu süreçte uğraşması gereken birçok insan olduğu için ayrılık konusunu ikinci plana atıyor.

Yayınlanacak son bölümde Merve önceliklerini gerçekleştirirken hiç farkında olmadan Oya’nın da canını yakmayı başarıyor. Merve’yi bu kadar güçlü yapan şeylerden biri de şüphesiz Aksak soyadı olduğu için kolay kolay Serhan’dan vazgeçmeyeceğe benziyor.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.