• Editör

  • 360

  • 1 Mart 2018

  • 0

  • 3

Serhan ile Merve Boşanıyor mu?

Burcu’nun yalanı tam ortaya çıkıyor derken son anda yayınlanan 19. Bölümün ilk sahnesi, Merve ve Serhan ayrılıyor mu dedirtti. Bir önceki bölümde Merve, oynadığı oyun sayesinde Serhan’ı eve geri dönmeye ikna etmişti. Ama 18. Bölümde gördük ki Serhan geçici süreliğine geri dönmüş ve gitmek için can atıyor. Ama diğer taraftan Oya’ya kırıldığı için onu da affedemiyor.

Şuan herkes başka dertlerle o kadar uğraşıyor ki kendi meselelerini unutmuş durumdalar. Burcu, söylediği yalanın sonuçlarını yaşıyor. Oya, bu yalanın tam ortasına düşüyor. Arzu, Merve’nin peşinde, Pelin deseniz kimin tarafında belli değil. Serhan’ın tek derdi ise bir an önce boşanmak. Bunu başarabilecek mi, orası işte tam bir muamma.

Arzu, Merve ile ilgili büyük sırrı öğrendiği için daha da güçlenir. Bu bilgiyi nasıl kullanacak diye düşünürken bölüm sonunda Serhan’ı beklediğini ve konuşmak istediğini gördük. Ama yeni bölümün ilk sahnesine bakıldığında Serhan’ın hala hırsızlık olayından haberi yokmuş gibi duruyor. Evet, hala boşanmak istiyor ancak önceden olduğu gibi evde kalmaya devam ediyor.

Serhan, boşanma konusunda oldukça kararlı gözükse de Merve, kendinden nefret ettirmeyi bile göze alarak bu duruma engel olacak gibi gözüküyor. Eskisi gibi olmasa da yeter ki evliliği bozulmasın, Serhan evi terk etmesin diye düşünüyor. Ama Serhan, boşanma protokolünü hazırlayıp Merve’nin önüne sunuyor. Bakalım Merve bu defa nasıl kurtulacak.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.