• Editör

  • 167

  • 23 Aralık 2018

  • 0

  • 2

Sen Anlat Karadeniz Dizi Oyuncuları

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz, kadına şiddet konusunu ele almasıyla izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Özellikle başrolleri paylaşan Ulaş Tuna Astepe ile İrem Helvacıoğlu’nun uyumu, dizinin bu başarıyı yakalamasında büyük rol oynuyor.

Ulaş Tuna Astepe (Tahir)

1988 İzmit doğumlu oyuncu, Mimar Sinan Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Oyunculuğa ilk kez Karadayı dizisiyle başlamıştır. Hemen sonrasında Analar ve Anneler dizisinde rol alan Ulaş Tuna Astepe, sinemada ise Körfez filmiyle adından söz ettirmiştir.

İrem Helvacıoğlu (Nefes)

2 Şubat 1990 yılında Almanya’da dünyaya gelen İrem Helvacıoğlu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Herkes onu Güneşin Kızları dizisindeki rolüyle tanısa da öncesinde Kurtlar Vadisi, Behzat Ç. ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol aldı. Daha sonra No: 309 dizisindeki Pelinsu karakteriyle ön plana çıkmayı başardı.

Mehmet Ali Nuroğlu (Vedat)

7 Eylül 1979 İstanbul doğumlu olan başarılı oyuncu, ODTÜ felsefe bölümünde 3 sene okudu. Mezun olmadan okulu bırakıp Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümüne geçti. 2003 yılından beri ekranlarda sayısız rollerde izlediğimiz oyuncunun ilk dizisi Yuvadan Bir Kuş Uçtu oldu. 2004 yılında Çemberimde Gül Oya dizisindeki Mehmet rolüyle büyük bir çıkış yakaladı. Sonrasında Ömre Bedel, Güzel Köylü ve Uçurum gibi dizilerde rol aldı.

Sinan Tuzcu (Mustafa)

10 Temmuz 1972 Gaziantep doğumlu olan Sinan Tuzcu, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalı bölümünden mezun oldu. Oyunculuğun yanı sıra senaristlik de yapan Sinan Tuzcu’nun Böcek isminde bir de kitabı bulunmaktadır.  2005 yılında Ihlamurlar Altında dizisiyle ünlenen oyuncu, Elveda Rumeli, Arka Sokaklar, Aşk ve Ceza, Yol Arkadaşım gibi birçok dizide rol almıştır.

Öykü Gürman (Asiye)

4 Ağustos 1982’de İstanbul’da doğan Öykü Gürman, ilk olarak ikizi Berk ile söylediği şarkılarla üne kavuştu. Uzun bir süre Öykü – Berk şeklinde ikili olarak kariyerine devam etse de şuanda tek başına albüm yapıp, sahne almaktadır. Oyunculuğa Türkü filmiyle adım atan Gürman, daha sonra Panzehir ve Urfalıyam Ezelden gibi yapımlarda yer aldı.

Cem Anıl Kenar (Murat)

Dizinin yangazlarından Murat’a hayat veren genç oyuncu, 9 Eylül 1990 Ankara doğumludur. ODTÜ İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra 2015 senesinde Hayat Şarkısı dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Sonrasında Kehribar dizisinde dikkat çekmeyi başarmıştır.

Çağla Özavcı (Nazar)

Dizinin hırçın kızı Nazar’ı canlandıran Çağla Özavcı, 18 Mart 1991 yılında İzmir’de doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı bölümünden mezun oldu. Çeşitli reklam filmlerinde rol alan oyuncu, O Hayat Benim ve Acı Aşk gibi dizilerde de kendisini gösterdi.

Furkan Aksoy (Fatih)

Yangazların bir diğeri Fatih’i canlandıran Furkan Aksoy, İstanbul Kültür Üniversitesinde eğitim görmüştür. Sen Anlat Karadeniz dizisiyle ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. 1 Ocak 1993 Adıyaman doğumlu olan oyuncunun en büyük tutkusu ise futboldur.

Duygu Üstünbaş (Avukat Esma)

Dizide bir Avukat’ı canlandıran Duygu Üstünbaş, gerçek hayatta da Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Ankara Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Ana Sanat Dalı bölümünde eğitim gördükten sonra oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.