Şahin Tepesi Neden Final Yapıyor? İzleyicilerden “Kanal Değiştirsin” Sesleri!

Yakın zaman önce ATV’de yayın hayatına başlayan iddialı dizi Şahin Tepesi, erken final kararı aldı. Bu haberle izleyenlerinde şok etkisi yaratan dizi, reyting oranlarını yükseltemeyince kanal tarafından kaldırılmaya karar verildi.

Başrollerini Zerrin Tekindor, Boran Kuzum, Murat Aygen, Aybüke Pusat, Ebru Özkan ve Leyla Tanlar gibi isimlerin paylaştığı Ay Yapım imzası taşıyan Şahin Tepesi, ABD yapımı “Falcon Crest” dizisinden uyarlanıyordu. Melek Gençoğlu’nun senaryosunu kaleme aldığı, Emmy ödülüne sahip Hilal Saral’ın yönetmenliğini üstlendiği dizinin final yapacağı duyurulduktan sonra sosyal medyadan kampanyalar başlatıldı. Dizinin başka bir kanala transferini isteyen izleyiciler Twitter üzerinden “Şahin Tepesi Kanal Değiştirsin” şeklinde 1 Milyondan fazla paylaşım yaptı. Dizinin oyuncularından Zerrin Tekindor, Aybüke Pusat ve Murat Aygen’in yanı sıra yönetmeni de bu kampanyaya destek verdi.

28 Aralık Cuma akşamı 6. bölümüyle veda etmeye hazırlanan Şahin Tepesi, final haberiyle dizinin tüm kadrosunu da çok şaşırttı. Hilal Saral, reytinglerin düşük olmasının farkında olduğunu ancak ATV’nin aninden final yapmaya karar verdiğini herkes gibi yeni öğrendiğini belirtti. 1 Milyona ulaşan bu desteğin reytinglere yansımamasından da üzüntü duyduğunu dile getirdi.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.