• Editör

  • 4.174

  • 19 Mart 2018

  • 0

  • 7

Rachel Aylin Engör Kimdir?

Sarmaşık’ın esas kadınları kadar onların etrafındaki insanlar da izleyici tarafından merak ediliyor. Onlardan biri olan Rachel de az görünen ama herkesin tanıdığı karakterlerden biri. Merve’nin tüm zorluklarına rağmen onun yanında olan ve sessiz halleriyle herkesin sempatisini kazanan Rachel’i Aylin Engör canlandırıyor. Gerçek hayatında dizideki karakterinin aksine kendisine oldukça alımlı bir profil çizen genç oyuncuyu gelin biraz tanıyalım…

27 yaşında olan Aylin Engör, görünüş olarak uzak doğululara benzetiliyor. Annesi tarafından Taylandlı olan oyuncu, Marmaris Sabancı Lisesinden sonra Beykent Üniversitesinde oyunculuk okusa da onun başka bir mesleği de daha bulunuyor. Oldukça bilinen bir emlak firmasının gayrimenkul danışmanlığını yapan Aylin Engör, bununla da yetinmeyip Mutfak Sanatları Akademisinde Profesyonel Yiyecek – İçecek İşletmeciliği eğitimi aldı.

Birçoğunuz onu ekranda ilk kez izlese de o daha önce Firuze ve Galip Derviş dizilerinde rol aldı. Dizilerin yanı sıra Letgo reklamında da boy gösterdi. İlgi alanları arasında pilates ve yoga gibi sporlar bulunuyor. Dizide rolü gereği yabancı aksanla konuşsa da aslında o diksiyon ve sunuculuk eğitimi de aldı. Özel hayatına bakıldığında yalnız olmadığı görülen Aylin Engör, kendisi gibi oyuncu olan Deniz Can Aktaş ile güzel bir birliktelik yaşıyor.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.