• Editör

  • 1.757

  • 17 Ocak 2018

  • 0

  • 7

Pilates Hocası Burcu – Duygu Sarışın Kimdir?

Ufak Tefek Cinayetlerin en antipatik kadınlarından biri olan Burcu, güçlü kimse, hemen taraf değiştiren ve her bölüm daha da büyüyen karakterlerden biri. Duygu Sarışın, oyunculuk kariyerinde bu zamana kadar birçok projede yer alsa da Pilates hocası rolüyle büyük bir çıkış yakaladı.

24 Kasım 1987 yılında İzmir’de doğan ve İzmir’in tanınmış siyasetçilerinden biri olan Ahmet Sarışın’ın kızı Duygu Sarışın, Dokuz Eylül Üniversitesinde oyunculuk bölümünü bitirdi. Moda tasarım alanında da eğitimler aldıktan sonra İzmir Devlet Tiyatrosunda oyunculuğunu daha da geliştirdi. İlk olarak Cennetin Sırları dizisinde Meltem rolüyle televizyonda oyunculuk yapmaya başladı. Hemen ardından Oktay Kayanarca ve Sanem Çelik’in başrolünde olduğu İnadına Yaşamak dizisinde rol aldı. Seyirci daha karakteri benimseyemeden dizi erken final yaparak ekrana veda etti. 2014 yılında en çok izlenen dizilerden biri olan Kaçak Gelinlere Hülya olarak dahil olan Duygu Sarışın, sonrasında ise Güneşin Kızları dizisinde rol aldı.

İçerde Dizisinde Oynadı!

Oynadığı bu ufak rollerle hala istediği üne kavuşamayan güzel oyuncu, asıl şöhreti İçerde dizisiyle yakaladı. Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin paylaştığı İçerde dizisinde Sema rolünü canlandırarak kariyerinde başarılı bir işe imza attı. Bu sayede daha büyük rollerin kapısını aralayan oyuncu, bazı filmlerde de roller üstlendi.

Lal, Darbe ve Ertuğrul 1890 bu filmlerden bazıları. Şuanda Ufak Tefek Cinayetlerde evli bir adamla birliktelik yaşarak boşanmasına neden olan pilates eğitmeni rolünü üstleniyor. Başlarda küçük bir rolü varmış gibi görünen Burcu karakteri, ilerleyen bölümlerde daha da öne çıkacağa benziyor.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.