• Editör

  • 8.656

  • 11 Mart 2018

  • 0

  • 17

Pelin’in Gençliği Esila Umut Kimdir?

Pelin, dizinin kuşkusuz en sinsi karakterlerinden biri olarak öne çıkıyor. Öyle ki kimsenin haberi olmadan birçok iş çeviriyor ve planlarını her zaman gizli tutmayı başarıyor. Bade İşçil’in canlandırdığı bu rolün gençliğine ise Esila Umut hayat veriyor.

Oyuncuların yıllar önceki hallerini canlandıracak olan oyuncular, büyük titizlikle yapılan cast çalışmaların ardından belirlendi. Özellikle çok fazla tanınmamış ve benzerliğin yanı sıra yetenekli isimler olmasına özen gösterildi. Dış görünüş olarak Bade İşçil’e oldukça benzeyen Esila Umut da gelecekte başrolde yer alabilecek ışığa sahip isimlerden biri. Televizyon alanında uzun bir tecrübesi bulunmayan genç oyuncu, Pelin karakterinden önce yalnızca bir dizide rol aldı.

Esila Umut, 2001 yılında İzmir’de doğdu. Orada yaşamaya devam etse de dizide rol almak için sık sık İstanbul’a geliyor. Genç oyuncu ilk olarak 2015 yılında Kadir Doğulu ve Elçin Sangu’nun başrolü paylaştığı Sevdam Alabora dizisinde rol aldı.

Yayın hayatı kısa süren bu dizinin ardından hiçbir dizi veya filmde yer almayan Esila Umut, 2 yıl aradan sonra Bade İşçil’in gençliğini canlandırmak için Ufak Tefek Cinayetler dizisiyle anlaştı ve birçok bölümün flashback sahnelerinde rol almaya devam ediyor.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.