• Editör

  • 212

  • 9 Eylül 2018

  • 0

  • 3

Özel Bölüm Yayınlanmaya Başladı!

18 Eylül’de ikinci sezonuyla ekranda olacak olan Ufak Tefek Cinayetler, yaz boyunca tekrarları en çok yayınlanan dizilerden biri oldu. Birçok kanal dizilerini en baştan yayınlayarak kitlesine yeni izleyiciler katmayı hedefledi. Star TV’de birkaç ay önce Ufak Tefek Cinayetleri hafta içi her gün yayınlamaya başlamıştı. Eski bölümleri bile aynı heyecanla izlenen dizi, bir süre önce de özel bölüm ile ekranlara gelmeye başladı.

Yaz döneminin sona ermesiyle birlikte diziler özel bölüm adı altında izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. “Özel bölüm nedir” derseniz, dizinin yayınlanan tüm bölümlerinin en önemli sahnelerinden oluşan hali diyebiliriz. Yeni bölümlerinin başlamasına az bir zaman kala neredeyse her dizi izleyicisine kısaca hikayesini hatırlatabilmek için bu yola başvuruyor. Son günlerde Ufak Tefek Cinayetler de özel bölümleriyle ekrana gelmeye başladı.

Ufak Tefek Cinayetlerin yayınlanan bölümleri için aslında özel bölüm demek yanlış olur. Çünkü dizi tüm bölümlerinden oluşan kolaj bir bölüm yerine sadece son 10 bölümünü yeniden yayınlamaya başladı. Bu bölümlerin sona ermesiyle beraber hiç zaman kaybetmeden 18 Eylül Çarşamba akşamı 2. Sezon başlamış olacak. Dizinin sevenleri bu son birkaç bölümü izleyerek unuttukları sahneleri hatırlayabilir ve yeni sezona kendilerini hazırlayabilirler.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.