• Editör

  • 37.481

  • 23 Mart 2018

  • 0

  • 19

Oyuncuların Kilosu, Yaşı ve Boyları!

Yılın en çok konuşulan dizilerinden biri olan Ufak Tefek Cinayetler, bu başarıyı oyuncuları sayesinde yakaladı diyebiliriz. Farklı karakterlere sahip kadınların esas alındığı dizide oyuncuların yaşı, kilosu gibi bilinmeyen özellikleri eskiye kıyasla daha da merak edilir oldu.

Dizinin başlamasıyla birlikte Pelin’i canlandıran Bade İşçil, aşırı zayıflığıyla eleştirilirken, Merve’ye hayat veren Aslıhan Gürbüz ise fazla kilolarından dolayı kötü yorumlara maruz kalmıştı. Bunun üzerine Bade İşçil, zayıflama hastalığı olan anoreksiya’ya yakalanmadığını söylerken, Aslıhan Gürbüz de kilolarını kafaya takamadığını, hayatta daha önemli şeyler olduğunun altını çizerek eleştirilere cevap verdi. Peki, her yönüyle çok eleştirilen bu oyuncular kaç kilo? Kaç yaşındalar ve boyları kaç cm?

(Pelin) Bade İşçil kaç kilo, kaç yaşında, boyu ne kadar?

Düzgün bir fiziğe sahip olsa da ekranda oldukça zayıf görünen güzel oyuncunun kilosu 50 kg. 35 yaşındaki Bade İşçil’in boyuysa 1.73 cm.

(Oya) Gökçe Bahadır kaç kilo, kaç yaşında, boyu ne kadar?

Uzun yıllardır kilosunu korumaya devam eden Gökçe Bahadır, dizinin en iyi fiziğine sahip oyuncularından biri. 1.70 cm boyunda olan ve 56 kiloya sahip başarılı oyuncu, şuanda 37 yaşında.

(Merve) Aslıhan Gürbüz kaç kilo, kaç yaşında, boyu ne kadar?

Oyunculuğun güzel bir vücuttan ibaret olmadığını herkese kanıtlayan Aslıhan Gürbüz, çok fazla kilosu olmamasına rağmen diğer kadınlar arasında dikkat çekiyor. 35 yaşında, 1.63 cm boyunda olan oyuncunun kilosuysa 65 kg.

(Arzu) Tülin Özen kaç kilo, kaç yaşında, boyu ne kadar?

Yaş olarak başroldeki diğer kadınlara kıyasla daha büyük olan Tülin Özen, 39 yaşında ve 51 kilodur. Ekranda uzun görünse de aslında boyu 1.65 cm.

(Burcu) Duygu Sarışın kaç kilo, kaç yaşında, boyu ne kadar?

Dizide pilates hocasını canlandırmasından dolayı düzgün bir fiziği bulunan Duygu Sarışın’ın boyu 1.70 cm. 31 yaşında, 56 kiloya sahip oyuncunun boyuna oranla oldukça ideal bir kilosu bulunuyor.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.