• Editör

  • 6.536

  • 7 Mayıs 2018

  • 0

  • 6

Oyuncuların Kilosu, Yaşı ve Boyları! – 2

Ufak Tefek Cinayetler’de en çok merak edilen konulardan birisi de oyuncuların fiziki görünüşleri. Kilo, yaş ve boylar özellikle ilgi çeken konular. BURADA diğer oyuncuların özelliklerini paylaşmıştık. Şimdi diğer oyuncular ile devam edelim.

(Serhan) Mert Fırat kaç kilo, kaç yaşında, boyu ne kadar?

Yer aldığı bazı projelerde rolü gereği kilo alıp veren Mert Fırat, son iki yıldır kilosunu korumaya devam ediyor. 37 yaşında olan oyuncu şuanda 78 kilodadır. Boyu ise 1.81 cm. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

(Taylan) Ferit Aktuğ kaç kilo, kaç yaşında, boyu ne kadar?

Ekranda fazla kilolarıyla dikkat çeken Ferit Aktuğ, 95 kilo ve 1.84 cm boyundadır. Yıllardır birçok dizi ve filmde rol alan oyuncu, henüz 40 yaşında.Daha fazla bilgi için tıklayınız.

(Mehmet) Yıldıray Şahinler kaç kilo, kaç yaşında, boyu ne kadar?

Uzun bir tiyatro geçmişi bulunan ve son yıllarda televizyonda daha sık görmeye başladığımız Yıldıray Şahinler, pek göstermese de aslında 50 yaşında. Yaşına rağmen oldukça fit bir vücudu bulunan oyuncu, 76 kilo ve 1.73 cm boyundadır. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

(Edip) Selim Bayraktar kaç kilo, kaç yaşında, boyu ne kadar?

43 yaşındaki oyuncu, ekranda daha uzun görünse de aslında boyu 1.71 cm. Boyuna oranla ideal bir kilosu bulunan Selim Bayraktar, şuanda tam 74 kiloda.Daha fazla bilgi için tıklayınız.

(Elif) Sezin Akbaşoğulları kaç kilo, kaç yaşında, boyu ne kadar?

Diziye yeni katılan isimlerden biri olan Sezin Akbaşoğulları, yaşını göstermeyen kadınlardan biri. 37 yaşındaki oyuncunun kilosu ise 54. Topuklu ayakkabılarla uzun görünse de güzel oyuncunun boyu 1.65 cm. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

(Merve’nin gençliği) Tülin Yazkan kaç kilo, kaç yaşında, boyu ne kadar?

Tülin Yazkan, Merve’nin liseli hallerini canlandırsa da aslında 27 yaşındadır. Düzgün bir fiziğe sahip olan genç oyuncu 48 kilo ve 1.62 cm boyunda.Daha fazla bilgi için tıklayınız.

(Nilay) Aslıhan Kapanşahin kaç kilo, kaç yaşında, boyu ne kadar?

Dizinin en genç oyuncularından biri olan Aslıhan Kapanşahin, henüz 18 yaşında. 1.60 cm boyundaki oyuncunun kilosu ise 50. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

(Emlakçı Nihal) Duygu Akdeniz kaç kilo, kaç yaşında, boyu ne kadar?

Uzun boyu ve duruşuyla modellik yaptığı her halinden belli olan Duygu Akdeniz, 1.78 cm boyunda ve 60 kilodadır. Oldukça genç görünen oyuncu şuanda 35 yaşında. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

(Başkomiser yardımcısı Derya) Hayal Köseoğlu kaç kilo, kaç yaşında, boyu ne kadar?

Daha önce kilolarından dolayı çok fazla eleştirilen Hayal Köseoğlu, 26 yaşında ve 70 kilodadır. Ekranda çok belli olmasa da boyu 1.70 cm’dir.

(Başkomiser Kemal) Tansu Biçer kaç kilo, kaç yaşında, boyu ne kadar?

Dizideki tüm bilinmeyenleri açığa kavuşturacak kişi olan Başkomiser Kemal, 40 yaşında ve 72 kilodadır. Boyu ise 1.69 cm’dir. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

(Kerim Adil Sağlam) Osman Sonant kaç kilo, kaç yaşında, boyu ne kadar?

Diziye yeni katılan oyunculardan biri olan Osman Sonant 39 yaşında, 1.82 boyunda ve 80 kilodadır. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

(Emre Çelen) Ushan Çakır kaç kilo, kaç yaşında, boyu ne kadar?

Dizinin gizemli ama sempatik karakterlerinden biri olan Ushan Çakır, 34 yaşında ve 70 kilodadır. Aynı zamanda 1.75 boyundadır. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.