• Editör

  • 1.904

  • 15 Şubat 2018

  • 0

  • 6

Oya’nin Giydiği En İyi 5 Kıyafet

Oya Toksöz, şüphesiz dizide en şık giyinen kadınlardan biri. Onu diğerlerinden ayıran özellik ise dikkat çeken renkler yerine en sade renkleri tercih ederek şıklığını öne çıkarıyor olması. Oya’yı genelde gri, beyaz ve mavinin tonlarını giyerken görüyoruz. Başkası giyse o kadar güzel durmaz dediğimiz birçok kıyafetin merak edilmesinde elbette Gökçe Bahadır’ın payı çok büyük. Kusursuz fiziği ile her parçayı çok iyi taşımayı başarıyor.

Oya’nın her kombini güzel olsa da bazılarına daha fazla ilgi gösterildi. Özellikle gittiği davetlerde ve evinde düzenlediği akşam yemeklerinde günlük tarzını geride bırakarak şıklık yarışını başlattı diyebiliriz.

Pudra Elbise – Forever New

4.bölümde Serhan’ın kalabalığın arasında bir tek Oya’yı fark ettiği sahnede bu elbise üzerindeydi. Pudra rengi kalem elbisenin markası Forever New. Hem sade hem de şık olmak isteyenlerin tercih edebileceği elbiselerden biri.

Mavi Kadife Elbise – Tuvanam

Olaylı biten yılbaşı gecesinde Oya yine farkını ortaya koymuştu. Diğerlerinin aksine sadece rengi ön plana çıkaran ve sırt dekoltesinin olduğu bir elbise ile geceye katılmıştı. Tuvana Büyükçınar Demir’in tasarımı olan gece elbisesi, kadife dokusu ve sırt bölümündeki iddiasıyla özellikle kış ayları için çok iyi bir seçim olabilir.

Beyaz Midi Boy Elbise – Vogue Türkiye

Büyük sırrın açığa çıktığı 14. Bölümde Oya sanki ekstra özenliydi. Beyaz elbisesiyle kuğu gibi süzülürken, saçı ve makyajı da aynı özende ona eşlik ediyordu. Rengi, midi boyu ve hafif dekoltesiyle mükemmel bir fizik isteyen bu elbiseyi Gökçe Bahadır çok iyi taşıdı.

Gri Ceket, Pantolon Takım – Opiapr

Daha birinci bölümde Oya’nın nasıl bir tarzda olacağının sinyalleri verilmişti. Merve’nin evindeki partiye gri bir takımla katılan Oya, yine fark yaratarak sırt dekoltesini tercih etmişti. Opiapr marka bu takım ile Oya, maskülen tarzı en iyi şekilde yansıttı.

Gri Siyah Kuşaklı Elbise – Rcut İstanbul

Dolabından gri rengi asla eksik etmeyen Oya, sadece günlük tarzında değil akşam yemeklerinde de bu rengi çok seviyor. Saçının ve teninin rengine çok yakışan bu rengi evinde düzenlediği bir yemekte çok güzel kullanmıştı.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.