• Editör

  • 16.166

  • 4 Şubat 2018

  • 0

  • 18

Oya’nın Gençliği Büşra Gündüz Kimdir?

Ufak Tefek Cinayetlerde yıldızı parlayacak oyunculardan biri olan Büşra Gündüz, Gökçe Bahadır’ın canlandırdığı Oya karakterinin gençliğine hayat veriyor.

Dizide en beğenilen şeylerden biri de oyuncuların gençliklerini canlandıran genç yetenekler oluyor. İlk olarak benzerliğiyle öne çıkan Aslıhan Gürbüz’ün gençliğini oynayan Tülin Yazkan’dan sonra, Oya’nın liseli hali de izleyici tarafından tam not aldı. Merve kadar olmasa da gülüşü ve siması ile Gökçe Bahadır’la benzerlikleri bulunan, ekranda ilk kez gördüğümüz Büşra Gündüz kimdir?

Henüz 19 yaşında!

10 Aralık 1999 yılında doğan Büşra Gündüz, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde okuyor. Okul içerisinde birçok tiyatro oyununda rol alan genç oyuncu, Ufak Tefek Cinayetler dizisinden önce Star TV’de yayınlanan Çember dizisinde Damla rolünü üstlenmişti. Henüz 18 yaşında olan Gündüz, dizide flashback sahnelerde sık sık ekrana gelmeye devam ediyor.

Özellikle 14. Bölümle kendisini yeniden izlediğimiz oyuncu, bir adım daha öne çıkmış oldu. Bu dizi ile birlikte daha çok tanınmaya başlayan oyuncuyu ileride birçok projede göreceğiz gibi duruyor.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.