• Editör

  • 343

  • 30 Ocak 2018

  • 0

  • 4

Oya Yemekte Ne Anlattı?

Ufak Tefek Cinayetler‘in 13. bölüm sonunda sinyalleri verilen gerilim dolu yemek, 14. bölüm ile devam etti. Oya’nın evinde verdiği yemekte neler konuşuldu, Oya ne anlattı, bu konulara paylaşacağız.

Lise arkadaşı olan Oya, Arzu, Pelin ve Merve o dönemde olan bir konuyu konuşmaya başladılar. Edip Hoca ile Oya başladılar anlatmaya.

Lise zamanında 4 kız arkadaşları ile birlikte okulca pikniğe gider. Piknikte hep beraber göle yüzmeye girerler. Sonra Arzu, Merve ve Pelin gölden çıkar ve Oya’nın kıyafetlerini de oradan alır. Suyun içinde kıyafetsiz olarak kalan Oya ne yapacağını bilemezken Merve, Edip Hoca’yı göle çağırdı. Gölde Oya’nın o halini gören Edip Hoca ona ceketini verdi. Bu sırada göle toplanan tüm öğrenciler Edip Hoca ile Oya’nın ilişki yaşadığını düşündü.

“Evet, Oya yalnız çünkü yuva kuramıyor. Balkondan atladı ve çocuğu olamıyor; olamayacakta”

Daha sonra organize eden 3 kişinin müdüre verdiği ifadeler ile Merve okuldan atılırken Edip Hoca’nın da öğretmenliğine son verildi. Bu olayı hazmedemeyen Oya’nın ise intihara kalkıştığını Edip Hoca tarafından aktarıldı. Anlatılanların devamında Oya’nın balkondan atladığı, artık çocuğunun olmayacağı, bu sebeple de hiç evlenmediği paylaşıldı.

Bakalım olayların yansıması ne olacak?

    Üzgünüm, hiç etiket eklenmemiş.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.