• Editör

  • 2.654

  • 25 Şubat 2018

  • 0

  • 13

Nilay – Aslıhan Kapanşahin Kimdir?

Kırılgan, duygusal ve iyi niyetli olsa da bir o kadar da güçlü bir kadın olan Arzu’nun güzel kızı Nilay, sergilediği oyunculuk performansıyla izleyiciden tam not almayı başardı. Özellikle Arzu ve Mehmet’in boşanma davasının görüldüğü sahnede herkesin içi parçalandı desek yalan olmaz. Çocuk yaşta oyunculuk yapmaya başlayan ve birçok dizide rol alan Aslıhan Kapanşahin kimdir?

Henüz 18 yaşında!

2000 senesinde İstanbul’da doğan Aslıhan Kapanşahin, şuanda Pera Güzel Sanatlar Lisesinde okumaya devam ediyor. Liseye başlamadan önce birçok dizide küçük roller canlandıran genç oyuncu, Yaprak Dökümü dizisinde de yer almıştı. Daha sonra 2009 yılında Güneşi Gördüm filmiyle ilk sinema filmi deneyimini yaşadı. Hemen ardından Göl Zamanı ve Aşk Ağlatır gibi filmlerde rol alsa da 2014 yılında vizyona giren Karışık Kaset filminde Özge Özpirinçci’nin çocukluğunu canlandırarak daha fazla tanınmaya başladı.

Ufak Tefek Cinayetlerden önce de birçok dizide izlediğimiz Aslıhan Kapanşahin Not Defteri, Büyük Günahlar, Farklı Boyut, Küçük Melek ve Yeter dizilerinde yer aldı. 2014 senesinde Star TV’de yayınlanan Paramparça dizisinde Alina Boz’un yakın arkadaşı Şeyda rolü ile biraz daha ünlenmeye başlayan Aslıhan Kapanşahin, son olarak Blu TV’de yayınlanan 7 Yüz dizisinde küçük bir rol üstlendi.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.