• Editör

  • 12.607

  • 10 Nisan 2018

  • 0

  • 12

Ne Zaman Final Yapacak?

Geçtiğimiz yıl Ekim ayında ilk bölümüyle ekrana gelen Ufak Tefek Cinayetler, kadın – erkek herkes tarafından izlenen ve özelikle sosyal medyada çok fazla konuşulan dizilerden biri oldu. Oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen, Mert Fırat ve Selim Bayraktar gibi birçok ismin yer aldığı dizi, yayınlandığı gün itibariyle güçlü rakiplerine rağmen kendi izleyici kitlesini oluşturmayı başardı.

Her hafta yüksek reytingleriyle izleyicisinin yüzünü güldürmeye devam eden Ufak Tefek Cinayetlerin ne zaman final yapacağı ise en çok merak edilen konulardan biri. Zaman zaman dizide yapılan mantık hataları, RTÜK cezası, bazı bölümlerin durgun geçmesi ve oyuncular hakkında çıkan diziden ayrılıyor iddiaları bu sezon final yapabilir mi diye düşündürmeye başladı. Ancak reyting sıralaması her hafta değişse de mutlaka ilk 10’da yer almayı başarıyor. Bu nedenle reytinglerde düşüş yaşansa da ilk 10’a giren dizilerin final yapma olasılıklarının oldukça düşük olduğunu söyleyebiliriz.

2. sezon da gelecek!

Bahar ayının gelmesiyle birçok dizinin akıbeti belli olmaya başladı. Bazı dizilerin sezon finali tarihi açıklanırken, bazılarının ise final yapacağı duyuruldu. Ne olacağı merak edilen dizilerden biri olan Ufak Tefek Cinayetler, resmi açıklamaya göre 6 Haziranda sezon finali yaparak ekrana biraz ara verecek. Eylül ayında 2. Sezonuyla kaldığı yerden devam edecek olan dizide bazı oyuncu değişiklikleri olabilir ve hikaye gereği kadroya yeni isimler dahil olabilir.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.