• Editör

  • 3.097

  • 20 Mart 2018

  • 0

  • 11

Mila Lavinya Ünlüer Kimdir?

Ufak Tefek Cinayetlerin minik yıldızı Mila, prensesliğiyle herkesi kendisine hayran bırakıyor. Aksak’ların bu güzel kızı ilerde annesinin izinden gider mi bilinmez ama şuanda sevimli tavırlarıyla dikkat çekmeyi başardı. Lavinya Ünlüer’in canlandırdığı Mila karakteri, onun ilk televizyon tecrübesi değil.

İlk dizisi Star TV’de yayınlanan Reaksiyon oldu. Ama herkes onu yine Ay Yapım imzalı dizilerden biri olan Bana Sevmeyi Anlat ile tanıdı. O dizide Kadir Doğulu’nun kızını canlandıran minik oyuncu, onunla birlikte baba kız uyumunu çok iyi yansıttı. Oyunculukla da yetinmeyen Lavinya, yaşına rağmen birçok projenin parçası olmayı başardı.

Emel Müftüoğlu Klibinde Oynadı!

7 yaşındaki güzel Lavinya, dizilerin yanı sıra Emel Müftüoğlu’nun bir klibinde de yer aldı. Kendi isteğiyle oyuncu olmaya karar verdikten sonra ailesi tarafından yönlendirilmeye başladı.  Bazı markaların ürün çekimlerinde çocuk model olarak yer alırken, aynı zamanda birçok markanın yüzü de oldu. En iyi stil sahibi çocuk olarak gösterilen Lavinya Ünlüer, annesi tarafından giydiriliyor ve sosyal medyada büyük beğeni toplayan fotoğrafların çoğunu yine fotoğrafçılık yapan annesi çekiyor. Bu diziyle birlikte sosyal medyada daha fazla takip edilmeye başlayan küçük oyuncu, hem sevimliliği hem de yeteneği sayesinde ekranda bulunan diğer çocuk oyuncular arasından çoktan sıyrılmayı başardı.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.