• Funda

  • 11.663

  • 23 Ekim 2018

  • 0

  • 2

Merve Diziden Ayrılıyor Mu?

Geçtiğimiz hafta yayınlanan 37. Bölümde hiç gözükmeyen ve bu haftaki yeni bölümde de rol almayacağı duyulan Aslıhan Gürbüz diziden ayrılıyor mu?

Ufak Tefek Cinayetlerin en önemli karakterlerinden biri olan ve yokluğu anında hissedilen Merve Aksak, iki bölümdür neden dizide yer almıyor? Karaktere hayat veren oyuncu Aslıhan Gürbüz, geçmişte yaşadığı bir kazadan dolayı uzun süredir fizik tedavisi görüyordu. Aynı zamanda yıllar önce bel fıtığı ameliyatı olan oyuncu, ikinci kez aynı hastalıktan dolayı ameliyat masasına yattı.

Bir önceki bölümde ilk sahne dışında hiç rolü bulunmayan Merve’nin eksikliği hemen göze çarptı. İzleyenler sosyal medyada hemen Merve diziden ayrılıyor mu şeklinde yorumlarda bulundu. Bunun üzerine dizinin resmi Instagram hesabından Aslıhan Gürbüz’ün ameliyat olduğu duyuruldu. Ertesi gün kendi sosyal medya hesabından da açıklama yapan oyuncu; “Canımı okuyan 2. Fıtığımı da aldırmış bulunuyorum. Bir süre dinlenmem ve iyileşmem için yatmam gerek. Her şey yolunda merak etmeyin.” notuyla hastane odasından fotoğrafını paylaştı. Aslıhan Gürbüz, iki hafta aranın ardından 39. Bölümle birlikte kaldığı yerden devam edecek.

Yazar: Funda

#ufaktefekcinayetler

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

28 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.