• Editör

  • 1.770

  • 10 Mart 2018

  • 0

  • 7

Manikürcü Esra – Derya Beşerler Kimdir?

Dizinin sempatik yüzlerinden manikürcü Esra, dedikoduyu ve konuşmayı seven karakterlerden biri. Bir sorduğunuzda on cevap alıyorsunuz. Ufak bir rolü olmasına rağmen anlattıklarıyla kilit isimlerden biri olan manikürcü karakteri, bütün bölümlerde az da olsa rol almaya devam ediyor. Sorgudaki kendine has tavırları ile öne çıkmayı başaran ve zaman zaman komiserin dikkatini çeken oyuncu, bu role kadar birçok dizi ve filmde rol aldı. Kendisi aynı zamanda ünlü bir oyuncunun kardeşi oluyor. Peki, Manikürcü karakterine hayat veren Derya Beşerler aslında kimdir?

1987 senesinde İzmir’de dünyaya gelen Derya Beşerler, Yeditepe Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon bölümünden mezun oldu. Okulun bitmesiyle kamera karşısına geçerek ufak rollerde yer almaya başlayan oyuncu, 2015 yılında ünlü müzik grubu Gripin’in solisti Birol Namoğlu ile dünya evine girdi. Ayrıca birçok diziden tanıdığımız oyuncu Zeynep Beşerler’in kardeşi olan Derya Beşerler, ilk oyunculuğunu Ahirim Sensin dizisiyle yaptı.

Demet Akbağ’ın gençliğini canlandırdı!

Hemen ardından Canım Ailem dizisinde Duru olarak, Bir Çocuk Sevdim dizisinde ise Narin karakteriyle izleyici karşısına geçti. 2015 yılında başrollerini Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın paylaştığı Gecenin Kraliçesi dizisinde rol aldı. Nadide Hayat filmindeyse Demet Akbağ’ın gençliğini canlandırdı. İnsanlar onu daha çok Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasıyla tanıdı. Henüz evli değilken Birol Namoğlu ile birlikte bu yarışmada boy gösterdi.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.