• Editör

  • 17.740

  • 1 Nisan 2018

  • 0

  • 21

Kullanılan Arabalar

Ufak Tefek Cinayetlerde mekânlar, evler ve giyilen elbiseler kadar kullanılan arabalar da dikkat çekiyor. Özellikle 20. Bölümde Merve ve Pelin adeta lüks otomobilleriyle şov yaptılar. Farklı renklerdeki son model arabaların marka ve fiyatlarını merak ediyorsanız Oya, Merve, Pelin ve Arzu’nun kullandıkları arabaları sizler için listeledik.

Oya’nın Arabası – Mercedes GLA 200

İlk bölümden bu yana bal rengi olmasıyla herkesin dikkatini çeken arabanın markası Mercedes GLA 200. Dizinin ilk bölümlerinde Oya, İzmir’e dönmeye karar verdiğinde tüm eşyalarını bu arabaya sığdırabilecek kadar geniş bir bagajı olduğunu görmüştük. Gerçek rengi metalik kanyon beji olan ve SUV kategorisindeki GLA 200 FL Urban’ın fiyatı yaklaşık olarak 230.000 TL.

Pelin – Mercedes Benz A 200

Giyim tarzında dikkat çeken renkleri kullanmayı seven Pelin, araba seçiminde de kendi tarzını yansıtıyor. İddialı bir renk olan kırmızı arabanın markası Mercedes – Benz A 200. Arabanın ortalama fiyatı ise 180.000 TL.

 

 Arzu – Opel Crossland X

Hem modeli hem de rengiyle özellikle kadınların en beğendiği arabalardan biri de şüphesiz Arzu’nunki. Markası Opel Crossland X olan bu araba, ayrıca crossover bir araçtır. Aile arabası olarak tanıtımı yapılan bu otomobil, tam da Arzu’ya göre. Bu seriden Arzu’nun seçimi Excellence olsa da bir de Enjoy seçeneği bulunuyor. Aracın fiyatı ise 105.000 TL civarında.

Merve – Mercedes GLC 220

Dizide en sade arabası olan kişi Merve gibi görünse de, özellikleri ve fiyatıyla en lüks araba elbette ki Merve de. Satış fiyatı 450.000 TL’den başlayan Mercedes SUV serisinden GLC 220’nin rengi ise metalik selenit grisi olarak geçiyor.

Erkek oyuncuların arabaları için TIKLAYINIZ.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.