• Editör

  • 6.135

  • 1 Mayıs 2018

  • 0

  • 15

Kullanılan Arabalar – 2

Ufak Tefek Cinayetler, entrika içeren hikayesinin dışında karakterlerin lüks yaşamlarıyla da ön plana çıktığı dizilerden biri oldu. Giyimlerinden yaşadıkları evlere, gittikleri cafelerden yediklerine kadar birçok şey kişilerin elit kesim olduklarını oldukça vurguluyor. Kadınlar adeta şıklık yarışı içerisindeymiş gibi farklı tarzlar denerken, erkekler bu konuda daha sade ve özgür takılmayı tercih ediyor. Dizinin esas kadın karakterleri araba modellerinde bile kendilerini yansıtacak renk seçimleri yaparken, erkekler de bu konuda onlardan pek geri kalmıyor.

Serhan’ın Arabası – Jaguar XF R-Sport

Her zaman cool ve ciddi bir profil çizen Serhan, arabasının modeli ve rengi itibariyle yine aynı imajından vazgeçmiyor. İş hayatından dolayı ciddiyete büyük önem veren Serhan, araba tercihini de ona yakışan bir modelden yana kullanıyor.  Jaguar marka siyah renkteki arabanın fiyatı ise yaklaşık 590.000 TL.

Mehmet’in Arabası – Land Rover Discovery

İş ve özel yaşantısında resmi görünen tarzlardan kaçınan ve renkli tarzıyla öne çıkan Mehmet, araba olarak da hem spor hem de renkli bir model kullanıyor. Arabanın fiyatı 560.000 TL’den başlasa da donanım özellikleri arttırıldığında bu fiyat 780.000 TL’yi geçiyor.

Kerim’in Arabası – Land Rover Discovery HSE LUXURY SUV

Kerim, kendi karakterine yakışan cool bir araba tercih ediyor. Bir benzerini geçtiğimiz sezon Mehmet’de görsek de bu model oldukça pahalı ve lüks bir otomobil. Arabanın yaklaşık değeri 900.000 TL ile 1.000.000 TL arasında.

Serhan’ın Kırmızı Arabası – Porsche Boxster Guards

Dizide sıkça adı geçen, 2000’li yıllarda Serhan’ın kullandığı kırmızı otomobilin markası görüldüğü üzere Porsche. Boxster Guards modelinin fiyatı ise yaklaşık 200.000 TL.

Emre’nin Arabası – Mercedes-Benz C Class Coupe

Siyah renkteki havalı arabasıyla sıkça gördüğümüz Emre’nin tercihi de Mercedes’den yana oluyor. Yeni C-Serisi Coupe modelinin fiyatı ise ortalama 450.000 TL.

Edip’in Arabası – Isuzu D-Max V-Cross

Dizideki birçok erkeğin aksine daha salaş ve sakin bir hayat süren Edip’in arabası tam da onu yansıtıyor. Modelinden dolayı seyahat etmeye elverişli bir araba olan Isuzu D-Max V-Cross, kullanılan diğer arabalara kıyasla oldukça uygun bir fiyata sahip. 120.000 TL fiyatındaki arabanın özelliklerine göre bu fiyat 170.000 TL’ye kadar yükselebiliyor.

Bayan oyuncuların arabaları için TIKLAYINIZ.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.