• Editör

  • 2.104

  • 1 Eylül 2018

  • 0

  • 8

Kimya Gökçe Aytaç (Sude) Kimdir? İşte Rol Aldığı Projeler!

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Sarmaşık sitesinin esas 4 kadının yanı sıra diğer kadınlar da öne çıkmaya başladılar. Buna en büyük örnek olarak Ayşe karakteri diyebiliriz. Onun hemen ardından ise Sude rolü dikkat çekmeye başladı. Özellikle bir davet veya parti olduğunda kendisi mutlaka orada oluyor. Dizinin ara vermesiyle birlikte onu yeni bir dizide daha görmeye başladık. Güzelliğiyle dikkat çekmeyi başaran Kimya Gökçe Aytaç’ın daha önce hangi yapımlarda rol aldığını biliyor muydunuz?

Star TV’nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetlerde canlandırdığı küçük rolün ardından yine aynı kanalın yaz dizisi Erkenci Kuş’un kadrosuna dahil oldu. Dizinin başrol oyuncusu Can Yaman’ın eski kız arkadaşı Polen’i canlandıran, 1989 İstanbul doğumlu Kimya Gökçe Aytaç, oyunculuk kariyerine Medcezir ile başladı.

Craft oyunculuk atölyesinde temel oyunculuk, diyalog anlatım iletişim ve profesyonel oyunculuk eğitimleri alan genç oyuncu, ayrıca şan eğitimi de almıştır. Yetenekleri arasında tekvando ve gitar çalmak da bulunan Gökçe Aytaç, aynı zamanda ata da biniyor. Beyazperde de ise onu Mahsun Kırmızıgül’ün son filmi Vezir Parmağında izledik. Birçok reklam filminde rol alan oyuncunun dizi geçmişinde Rüzgarın Kalbi, Kertenkele, Servet, 20 Dakika ve Böyle Bitmesin gibi diziler bulunuyor.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.