• Editör

 • 528

 • 22 Mayıs 2018

 • 2

 • 1

Kim Ölüyor?

Ufak Tefek Cinayetler, her hafta cinayetle ilgili ipuçları vererek heyecanın dozunu arttırmaya devam ediyor. Özellikle son bölümlerde hayatta olan karakterleri gördükçe cinayete daha da yaklaştığımızı hissediyoruz. Konu ile ilgili birçok teori üretilse de kimin öldüğü sorusu hala gizemini koruyor.

5 Haziranda sezon finali yaparak ekran yolculuğuna kısa bir süre ara verecek olan dizi, bu yılın en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başardı. Daha ilk bölümünde büyük bir cinayetle açılışı yaptı ve bu zamana kadar izleyici bu olayı adım adım çözmeye başladı. Son 3 bölüm kala kim öldü, kim hayatta ve katil kim gibi cevabı henüz belli olmayan sorular yeniden ortaya çıktı. Her bölüm farklı kişiden şüphelendiğimiz dizide işler tamamen tersine dönebiliyor. Bu nedenle finalde göreceklerimiz karşısında her türlü şaşıracağız gibi gözüküyor.

#kimöldü Twitter etiketi oldu!

Merve’nin evinde gerçekleşecek olan meşhur yaza merhaba partisi, aslında tüm soruların yanıt bulacağı yer olacak. Neredeyse tüm Sarmaşık sakinlerinin davetli olduğu bu parti, bir anda cinayet mahalline dönüşecek. Kimsenin asla unutamayacağı o partiye herkes cebinde bir planla katılacak. Herkesin kendine göre muazzam planları olsa da tek bir kişi istediğini elde edebilecek. Şuana kadar Taylan ve Burcu’nun hayatta olduğu varsayılırsa geriye kalanların sayısı her bölüm giderek azalıyor. Başkomiser Kemal’in olayı çözmesini dört gözle bekleyen izleyici, kimin öldüğünü çok yakında öğrenecek.

Sizce kim ölecek, alt tarafa yazın, tartışalım! 😉

Edit

Camdan düşüp ölen EDİP oldu.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

bu yazıya 2 yorum var
SEDA GÜNAY 29 Mayıs 2018 / 20:52

Bence bu sezon ölen ve öldüren belli olmayacak. Çünkü dizinin başında 24 ekim 2017 tarihli şüpheli ölüm deniyor komiserin kayıtlarında. Oysa sezon finalinde Yaza Merhaba partisi var. 24 Ekimde Yaza Merhaba partisi olamayacağına göre bu sezon katil de maktul de belli olmayacak.Sizce?

  Editör 29 Mayıs 2018 / 21:03

  Kesinlikle size katılıyoruz ama,
  Taylan’ın sorguda anlattığı kıyafet ile partideki kıyafet aynı.

  Sizin belirttiğiniz senaristin bir hatası da olabilir. 🙂