• Editör

  • 7.164

  • 20 Eylül 2018

  • 0

  • 11

Kerim Adil Sağlam’ın Gençliği Ali Gözüşirin Kimdir?

Ufak Tefek Cinayetlerin kadrosu büyümeye başladı. 2. Sezonla beraber diziye katılan isimlerden biri de Osman Sonant oldu. El Turco lakabıyla tanınan et imparatoru Kerim Adil Sağlam, daha ilk bölümden dizinin öne çıkan ve merak uyandıran karakterlerinden biri oldu.

Ana karakterlerle geçmişi lise dönemine dayanan Kerim Adil’in özellikle Merve’nin eski sevgilisi olduğunun ortaya çıkması ilk bölüme damga vurdu. Durum böyle olunca karakterin gençlik hallerini görmemiz hiç gecikmedi. Oyuncuların gençlik yıllarını canlandıran kişilerle büyük benzerlikler taşıdığını artık hepimiz biliyoruz. Osman Sonant’ın gençlik hallerini ise Ali Gözüşirin canlandıracak. Daha önce ekranda hiç görmediğimiz ama oldukça yetenekli olduğunu gözlemlediğimiz bu genç oyuncuyu biraz yakından tanıyalım…

27 Ocak 1995 doğumlu olan Ali Gözüşirin, İstanbul Gelişim Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Meseleler bölümü mezunudur. Eğitimini bu yönde tamamlasa da daha çok ekran önünde işler yapmak istedi ve ilk olarak modellik yapmaya başladı. Birçok moda çekiminde yer aldı ve aynı zamanda bazı defileler için podyuma çıktı.

İlk oyunculuk deneyimini ise İrem Derici’nin klibiyle yaşadı. Bambaşka Biri isimli cover şarkısında ünlü şarkıcıya eşlik ederek dans etti. Şimdiyse Ufak Tefek Cinayetler dizisinin kadrosuna dahil olarak tüm sezon boyunca Kerim Adil Sağlam karakterine hayat verecek.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.