• Editör

  • 997

  • 23 Ekim 2018

  • 4

  • 4

Katil Kim?

Ufak Tefek Cinayetlerin 38. Bölümü, 2. Sezonun en iddialı bölümlerinden biri oldu denilebilir. Geçtiğimiz yıl kimin öldüğünü öğrenebilmek için koca bir sezon beklemiştik. Bu yıl da katili öğrenmek için aylarca bekleyeceğiz derken fragmanlarda bu hafta katilin ortaya çıkacağını gördük ve büyük bir heyecanla yeni bölümüm yayınlanmasını bekledik.

İlk bölümden bu yana birçok teori üretildi ve bazen yanıldık bazen de katile daha çok yaklaştığımızı hissettik. Son bölümlerde Taylan’ın oldukça vicdan yapması tüm dikkati üzerine çekmişti. Aynı şekilde şamdanın Arzu’nun evinde çıkması ve bu olaydan en çok etkilenen biri olarak gözükmesi Arzu ve Taylan’dan şüphelenmemize yetmişti. Oya, o gün orada olmadığı ve olayın çözülebilmesi için canını dişine taktığını bildiğimizden şüpheliler arasından sıyrılmayı çoktan başardı.

#iştekatil

En başında Serhan’dan da şüphelenilse de Merve ile ikisi bu davadan oldukça uzak kaldılar. Bu nedenle Edip’i kimin öldürdüğünü %100 hiçbir zaman tahmin edemedik. “İşte katil” etiketiyle yayınlanan 38. Bölümde katilin kim olduğu ortaya çıktı. Edip’in kafasına şamdanla vuran kişinin ARZU olduğunu gördük. Ama katilin ortaya çıkmasıyla cevapsız kalmış birçok soru hala yanıt bulmadı. Çünkü Edip’in sözleri izleyicinin kafasını karıştırmaya yetti. Edip’in “gözlerimin içine baktı ve gözlerinde ölümü gördüm” sözleri acaba katil başkası mı diye düşündürdü. Çünkü Arzu, hamlesini yaparken Edip ile göz göze bile gelmiyor. Ayrıca Arzu’nun Edip’i öldürmesi için gerekli sebebin ne olduğu hala gizemini koruyor. Yani bu daha başlangıç sayılabilir. Bu sezon daha büyük cinayetler seyretmeye hazır olun.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

bu yazıya 4 yorum var
Selin 23 Ekim 2018 / 20:18

Bence katil Mehmet!!

nergis 23 Ekim 2018 / 20:23

bence oya. şaşırtacaklar. 🙂

Oyser 23 Ekim 2018 / 20:29

Bence de Mehmet. Arzu ondan çok korkuyor.

Bahar 23 Ekim 2018 / 20:37

Bence Serhan.