• Editör

  • 111

  • 20 Aralık 2018

  • 0

  • 1

Kadın Hangi Gün? Saat Kaçta? Hangi Kanalda?

FOX Tv’nin en çok izlenen dizisi Kadın, her hafta reytinglerde rakiplerini geride bırakmayı başarıyor. Başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Seray Kaya ve Feyyaz Duman gibi isimlerin paylaştığı dizi, Salı akşamları izleyicisini ekran başına kilitliyor.Yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ün oturduğu, senaryosunu Hande Altaylı’nın yazdığı Kadın, Japon yapımı Woman dizisinden uyarlanarak ilk kez 24 Ekim2017’de yayınlanmaya başladı. 2. Sezonuyla Salı akşamları saat 20.00’da FOX Tv’de yayınlanmaya devam eden dizi, oyuncuların performanslarıyla da dikkat çekiyor. Özge Özpirinçci, dram türündeki yapımdaki Bahar rolüyle geçtiğimiz günlerde en iyi kadın oyuncu ödülünün de sahibi oldu.

Kadın’ın en çok izlenen dizilerden biri olmasının sebeplerinden biri de gerçek ve samimi bir hikayeyi ele alıyor olması. Dizinin esas karakterlerinden biri olan Bahar, eşinin ani ölümüyle iki çocuğuyla birlikte yapayalnız kalır. Bu süreçte yıllardır konuşmadığı annesiyle yeniden görüşmeye karar verir ve kardeşi Şirin’le aralarında büyük bir savaş da başlamış olur. Bir anda yakalandığı hastalığı, zaten zor olan yaşamını daha da zorlaştırır. En kötüsü, iyileşebilmesi için nefret ettiği kardeşi Şirin’e ihtiyacı vardır.

Çok yoksul bir hayatı olan Bahar’ın her şeye rağmen ayakta kalması ve çocuklarının mutlu olabilmesi için verdiği mücadele herkes tarafından takdir ediliyor.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.