• Funda

  • 280

  • 15 Ocak 2019

  • 0

  • 1

Kadın Dizisinde Kim Öldü?

Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Seray Kaya, Bennu Yıldırımlar ve Feyyaz Duman’ın başrollerini paylaştığı, Fox Tv’nin en çok izlenen dizisi Kadın’ın merakla beklenen 46. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan son bölümüyle izleyiciyi etkilemeyi başaran dizide bazı sorular cevapsız kalmıştı. Kısaca hatırlayacak olursak; Sarp, ailesini Nezir’den korumak için Saray apartmanına gelerek onları kaçırmaya çalıştı. Planı işe yaramayacak gibi gözükürken son anda evden kaçmayı başardılar. Ama gittikten sonra orada neler olduğu hakkında hiçbir fikirleri yoktur. Tüm bu olanlar Arif’in gözü önünde yaşanırken Bahar’lar gittikten sonra apartmanın içinden bir silah sesi duyuldu ve yürekler ağza geldi. Sonrasında Nezir’in adamları koşarak dışarı çıktı ve kadın öldü diyerek arabalarına binip gittiler. Kimin öldüğünü göremeden sona eren bölümün ardından araya yeni yıl girdi ve dizi 3 hafta ara vermek zorunda kaldı. Normalde Kadın dizisinin izleyicileri bir hafta beklemekte zorlanırken bu defa uzun süre ayrı kalmak zorunda kaldılar. Dün yayınlanan fragman da kafaları iyice karıştırmayı başardı. Kim öldü? Hatice mi? Ceyda mı? Yeliz mi?

Kadın 46. Bölüm Fotoğrafı

22 Ocak Salı akşamı kaldığı yerden devam edecek olan Kadın’da kimin öldüğü 46. Bölümde belli olacak. O akşam evde Hatice, Ceyda ve Yeliz olması ve adamın “kadın öldü” demesinden dolayı oklar bu üçlünün üzerine çevrildi. Özellikle yayınlanan fragmanda Arif’in ellerinde kan ve Enver’in öğrendiğinde büyük şok yaşaması akıllara ilk olarak Hatice’yi getiriyor. Aynı zamanda Ceyda’nın çocuğunun babasının diziye girmesiyle hikayede daha çok yerinin olduğu düşünülüyor. Yeliz’i canlandıran Ayça Erturan’ın ise setten paylaşımlar yapmaya devam etmesi diziden ayrılmadığını gösteriyor. Son bir teori olarak da apartmanda yaşayan ama daha önce hiç görmediğimiz bir komşunun gürültüyü duyup evde geldiği ve vurularak öldüğü de tahmin ediliyor. Sizce Kadın’da kim öldü? Tahminleriniz varsa yorum yapmayı unutmayın…

Kadın 46. Bölüm Fragmanı:

Yazar: Funda

#ufaktefekcinayetler

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

30 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.