• Editör

  • 158

  • 24 Şubat 2019

  • 0

  • 1

İstanbullu Gelin Final mi Yapacak?

Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Fırat Tanış ve Salih Bademci gibi oyuncuların başrollerini paylaştığı İstanbullu Gelin final mi yapıyor?

3 sezondur Star TV’de yayınlanmaya devam eden İstanbullu Gelin dizisinin final tarihi açıklandı. Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş’un yönetmenliğini yaptığı dizi, ilk bölümden bu yana yüksek reytinglerini korumayı başarıyor. Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenilerek Teşrik-i Mesai grubu tarafından senaryolaştırılan İstanbullu Gelin, bu sezon final yaparak ekran yolculuğunu sonlandıracak.

İstanbullu Gelin bitiyor mu?

31 Mayıs 2019’da final bölümü yayınlanacak olan İstanbullu Gelin, son yılların en uzun soluklu dizilerinden biri oldu. 87. bölümüyle Mayıs ayında son kez yayınlanacak olan dizinin son bölümünde oldukça heyecanlı anlar yaşanmıştı. Fikret ile İpek’in boşanma davası ertelenmiş, Okan ise bu süreçten yararlanarak İpek’e hislerini açıklamıştı. Diğer taraftan Süreyya, Dilara ve Sanem’in kızlar gecesi eğlenceli geçse de Dilara’nın eve döndüğünde karşılaştığı sürpriz bütün tadını kaçırmaya yetti. Adem, çocuğuna ne kadar düşkün olsa da onun Güneş’e olan hisleri hala değişmedi. Sadece artık daha çok zamana ihtiyacı var ve kimseyi kırmadan herkesle ilgilenmenin yolunu bulmaya çalışır.

İstanbullu Gelin, her Cuma akşamı saat 20.00’da Star TV’de…

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.