• Editör

  • 3.123

  • 23 Nisan 2018

  • 0

  • 7

Hizmetçi Aygün Aydın Kimdir?

Pelin’in yeni hizmetçisi başına bela olacak gibi görünüyor. Çünkü Taylan’ın aklını başından almayı başardı bile. Bu rolü canlandıran Aygün Aydın, daha önce de birçok dizide ufak roller üstlendi. Ama aslında onu çok başka bir yerden tanıyoruz.

Kendisini ilk olarak dizi veya filmlerde değil de bir moda yarışmasında gördük. 2015 yılında yayınlanan Bu Tarz Benim’de yarışmacı olarak boy gösteren Aygün Aydın, orada hem giydikleriyle hem de konuşmalarıyla oldukça popüler olmayı başarmıştı.

1 Ocak 1994 İstanbul doğumlu olan Aygün Aydın, Beykent Üniversitesi Televizyon Haberciliği ve Programcılığı bölümünden mezun oldu. Eğitiminin aksine bir moda programıyla ünlendi ve daha sonra modellik de yapmaya başladı. Mustafa Ceceli ve Ravi İncigöz’ün düet yaptığı Şeker şarkısının klibinde rol aldıktan sonra oyunculuğa ısınmaya başladı.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de oynadı!

İlk dizisi bir dönem Fox TV’de yayınlanan İnadına Aşk oldu. Hemen ardından Aşk Laftan Anlamaz ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizilerinde rol aldı ve oyunculuk alanında ilerleyecek derken yeni bir moda yarışmasına daha katıldı.

Gardırop Savaşları yarışmasında bir süre yarışıp elendikten sonra tekrar dizilerde ufak roller canlandırmaya başladı. Kariyer hedefinde oyunculuktan çok mezun olduğu bölüm olan habercilik ya da sunuculuk olan Aygün Aydın, ayrıca 2012 yılında bir güzellik yarışmasına katılarak derece aldı.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.