• Editör

  • 17.337

  • 22 Ocak 2018

  • 0

  • 11

Hangi Gün, Hangi Kanalda, Saat Kaçta?

Yaklaşık 3 ay önce yayın hayatına başlayan Ufak Tefek Cinayetler dizisi hangi gün ve hangi saatte yayınlanıyor?

Star TV’de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisi, kısa sürede fenomen yapımlardan biri olmayı başardı. Salı akşamları saat 20.00’den itibaren izleyiciyi ekrana kilitleyen dizinin bu başarısında Mert Fırat, Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil ve Tülin Özen gibi isimlerin payı elbette çok büyük. Yayınlandığı akşam rakip kanallardaki dizilerle güçlü bir mücadeleye giren Ufak Tefek Cinayetler, reytinglerde istediği oranları yakalayarak tam gaz yayınlanmaya devam ediyor.

Haftasonu tekrarını da izlemek mümkün!

Ufak Tefek Cinayetler’in tekrarı da zaman zaman Star TV’de yer alıyor. Star TV’nin haftasonu gündüz kuşağında yer alan tekrar bölümleri genelde Pazar günleri 12.00-13.15’te yayında oluyor. Tekrar yayınların saati o günkü gündeme göre değişiklik gösterebiliyor.

Ay Yapım imzası taşıyan dizinin senaristliğini Meriç Acemi üstlenirken, yönetmenliğini ise Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer birlikte yapıyor. Cem Öget’in müziklerini yaptığı dizi 4 kadının etraflarında şekillenen hikayesine odaklanıyor. Gerilim türü ve farklı senaryosuyla diğer diziler arasından sıyrılarak başarılı bir yapım olarak adından sıkça söz ettiriyor. Kadroda ayrıca Selim Bayraktar, Ferit Aktuğ, Yıldıray Şahinler ve Burcu Sarışın gibi oyuncular da yer alıyor.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.