Finali ile İzleyenleri Derinden Üzen 2018’in 5 Dizisi!

2018 yılında sevilen birçok dizi final yaparak ekrana veda etti. Bazısı uzun soluklu olurken birçoğu da erken final yaparak izleyenleri şaşırtmıştı. Yeni yıla çok az bir zaman kala geride bıraktığımız bu koca yılda son bulan ve erken final haberleriyle bizleri üzen dizileri hatırlıyor musunuz?

Vatanım Sensin

2 sezon yayınlanarak Kanal D’nin en uzun soluklu dizilerden biri olan Vatanım Sensin, final haberiyle seyircisini oldukça üzmüştü. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in başrollerini paylaştığı dizi, reytinglerde çok iyi olmasına rağmen hikaye gereği final kararı almıştı. Özellikle final bölümüyle uzun süre konuşulmayı başarmıştı.

Ufak Tefek Cinayetler

Yılın en popüler dizilerinden biri de hiç şüphesiz Ufak Tefek Cinayetler oldu. Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Mert Fırat ve Bade İşçil gibi isimlerin başrollerinde olduğu dizi, birçok oyuncu için dönüm noktası oldu. İlk sezonuyla hemen hemen herkesin konuştuğu dizi, ne yazık ki 2019 gelmeden final yapmaya karar verdi.

Siyah Beyaz Aşk

Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı dizi, “en büyük aşklar nefretle başlar” cümlesini sonuna kadar yansıtıyordu. Siyah Beyaz Aşk, ilk bölümleriyle oldukça eleştirilse de, kısa sürede reji değişikliğiyle yükselişe geçti. Aslı ile Ferhat’ın imkansız gibi görünen büyük aşkına şahit olduğumuz Siyah Beyaz Aşk, 32. Bölümüyle final yapmıştı.

Fazilet Hanım Ve Kızları

Aşk, entrika, hırs ve intikam gibi birçok duygunun yer aldığı Fazilet Hanım Ve Kızları, bu senenin en çok izlenen dizilerinden biriydi. Nazan Kesal, Deniz Baysal, Alp Navruz ve Çağlar Ertuğrul gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizi, Star TV’de 2 sezon yayınlanmış, final haberiyle herkesi şaşırtmıştı.

Gülizar

Çağan Irmak imzası taşıyan Gülizar, 2018’in en umut vaat eden dizilerinden biri olmuştu. Hem müzikleriyle hem de nostalji havasıyla çok sevilen dizinin kadrosunda Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat ve Berkay Ateş gibi isimler yer alıyordu. Bu kadar sevilmesine rağmen düşük reytinglerinden dolayı 10. Bölümüyle final yapan dizi, kısa zamanda unutulmayacak işlerden biri olmayı başardı.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.