• Editör

  • 140

  • 19 Aralık 2018

  • 0

  • 1

Çukur Hangi Gün? Saat Kaçta? Hangi Kanalda?

Geçtiğimiz yıl Show TV’de yayınlanmaya başlayan ve büyük kitleler tarafından sevilen dizi Çukur, 2. sezonunda olmasında rağmen hala aynı başarısı korumaya devam ediyor. Baş rolünde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil ve Perihan Savaş gibi oyuncuların yer aldığı Çukur’un senaryosunu Gökhan Horzum yazarken, Sinan Öztürk ile Özgür Sevimli de yönetmenliğini üstleniyor.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın yaptığı Çukur, Pazartesi akşamları en çok izlenen dizilerden biri oluyor. Show TV’de saat 20.00’da yayınlanan Çukur, Koçovalı ailesi ve etrafında gelişen olayları konu alıyor. Bu aile, Balat’taki Çukur mahallesini yönetirken en önem verdiği şey uyuşturucunun buradan uzak durmasıdır. Ancak her yerde olduğu gibi Çukur’un bu yasağını çiğnemeye çalışan yeni bir grup ortaya çıkar. Bütün hâkimiyeti ele geçirdiklerini düşündükleri an ailenin en küçük oğlu Yamaç, seneler önce farklı bir yaşam sürmek için terk ettiği ailesini bu durumdan kurtarmak için Çukur’a geri dönüş yapar ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz.

Yamaç, bu yeni hayatına dönerken yanında hayatının aşkı olarak tanımladığı Sena da olacaktır ve kurdukları bütün hayaller geçmişin gölgesinde kalacaktır.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.