• Editör

  • 226

  • 17 Aralık 2018

  • 0

  • 1

Çarpışma Hangi Gün? Saat Kaçta? Hangi Kanalda?

Bu yılın en merak edilen yapımlarından biri olan Çarpışma,geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başladı. Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu,Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz gibi isimlerin başrolünde yer aldığı dizi,farklı senaryosu ve iddialı sahneleriyle öne çıkmayı başardı. Kerem Çatay vePelin Diştaş’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar yapıyor. Ay Yapım imzası taşıyan ve müziklerini başarılı müzisyen Toygar Işıklı’nın yaptığı Çarpışma dizisinin senaryosunu ise Ali Aydın kaleme alıyor.

Çarpışma ne zaman?

Show TV’de Perşembe akşamları saat 20.00’da yayınlanan Çarpışma, 4 farklı karakterin çok zor bir zamanda çarpışarak hayatlarının değişmesini konu alıyor. Birbirlerini hiç tanımıyormuş gibi görünen bu 4’lü’nün aslında daha önceden yollarının kesiştiği görülüyor. Para dolu bir çantayla kızını kurtarmaya giden Zeynep, çocuk esirgemede beraber büyüdüğü ve geçmişte büyük aşkı olan Kadir ile çarpışır. Kerem ise arkadaşıyla birlikte soygun içingirdiği evde yanlışlıkla bıçakladığı Cemre Gür ile çarpışarak hikaye tamamen başlamış olur.

Hayatlarındaki ortak noktalar bunlarla da sınırlı değildir.Zeynep’in peşinde olan ve kızını kaçıran Veli, Kadir’in polislikten eski arkadaşıdır. Veli’nin avukatı ise Cemre’nin babası Selim Gür’dür. Bu kadar çok kesişmelerin olduğu hikayede aslında hiçbir şeyin tesadüf olmadığı ve bir amaca işaret ettiği yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.