• Editör

  • 1.066

  • 2 Haziran 2018

  • 0

  • 4

Burak – Sertaç Ekici Kimdir?

Ufak Tefek Cinayetler’de Taylan’ın evi terk ettiğinde sığındığı liman haline gelen Burak, aynı zamanda ana karakterlerin lisede ki arkadaşlarından biri. Cinayetin işlendiği gün partide bulunan ve olaya yakın bir şekilde şahit olan genç müzisyen, ilk bölümden bu yana sorguda bütün bildiklerini anlattı. En başlarda sadece karakol sahneleri bulunan oyuncuyu son bölümlerde daha fazla görmeye başladık. Özellikle Oya’nın Medcezir şarkısını seslendirmesine sebep oldu diyebiliriz. 2002 yılından bu yana oyunculuk yapan ve son olarak Burak karakterine hayat veren Sertaç Ekici’yi biraz yakından tanıyalım…

Drama eğitmeni!

8 Aralık 1978 Eskişehir doğumlu olan Sertaç Ekici, 1999’da Müjdat Gezen Sanat Merkezinde 1 yıl okuyup Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümüne geçiş yapmıştır. Okul yıllarında birçok reklam filmi ve dizide ufak roller canlandırmaya başlayan oyuncu, aynı zamanda ENKA koleji ve Sakarya Üniversitesinde Yaratıcı Drama Eğitmenliği yapmıştır.

Oyunculuk geçmişine daha çok tiyatro oyunları sığdıran Ekici, Kamelyalı Kadın, Yalnızlık Konuşur, Don Kişot ve Bir Yaz Gecesi Rüyası gibi çeşitli birçok tiyatro oyununda yer aldı. Çılgın Kamp, Kızım İçin, Ayaz, Bu Son Olsun ve Son Ders gibi sinema filmlerinde de rol alan Ekici, 2014 senesinde Kolpa grubunun “Gurur Benim Neyime” şarkısının klibinde rol aldı.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.