• Editör

  • 2.147

  • 2 Kasım 2018

  • 0

  • 5

Bitiyor mu? Final Ne Zaman?

Başrollerini Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Mert Fırat, Bade İşçil ve Tülin Özen gibi isimlerin paylaştığı, Star TV’nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler için sona yaklaşıldı. Bir bölüm önce aylardır beklediğimiz katil kim sorusu Arzu’nun çıkmasıyla yanıt bulmuştu. Geçtiğimiz sezona damga vuran ve yılın en çok izlenen yapımlarından biri olan dizide ilk olarak bazı ayrılıklar yaşandı. Öncelikle Arzu karakterine hayat veren Tülin Özen, rolü gereği hayatını kaybederek diziden ayrıldı. Başarılı oyuncunun karakterin gidişatından mutlu olmadığı için diziden ayrılma kararı aldığı iddia edildi. İkinci bir iddia ise Arzu’nun kızı Nilay’ı canlandıran Aslıhan Kapanşahin’in de diziden ayrılacağı oldu. Henüz resmi bir açıklama bulunmasa da söylentiler oldukça kuvvetli görünüyor.

Merve Aksak’ı canlandıran Aslıhan Gürbüz, geçirdiği bir ameliyattan dolayı yaklaşık bir aydır dizide rol almıyor. Onun yokluğu dizide oldukça fark edilse de katilin kim olduğunun ortaya çıkmasıyla bu eksiklik giderilmeye çalışıldı. Ancak Merve öyle bir karakter ki birçok karakter de kendisine bağlı ilerliyor. Durum böyle olunca üç haftadır Kerim, Serhan ve Oya’nın sahneleri neredeyse hiç yer almıyor. Yavaş yavaş kan kaybetmeye başlayan dizi, reytinglerde de düşüş yaşayınca 2019 yılının Ocak ayında final yapmaya karar verdi. Çok güçlü rakip dizilerle(Kadın, EDHO vb..) aynı gün yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler, ilk sezonun büyüsünü ne yazık ki yeni sezonda yakalayamadı.

Katilin Arzu olması ve Edip’i öldürme nedenleri izleyenler tarafından yetersiz ve anlamsız karşılandı. Bu nedenle dizi direnmeyi bırakarak en erken Aralık ayında bile final yaparak ekran yolculuğunu sonlandırabilir.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.