• Editör

  • 175

  • 20 Aralık 2018

  • 0

  • 2

Bir Zamanlar Çukurova Hangi Gün? Saat Kaçta? Hangi Kanalda?

ATV’nin başarılı dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova,başladığı ilk günden beri rakiplerinden açık ara önde ilerlemeye devam ediyor. Perşembe akşamları saat 20.00’da yayınlanan dizinin başrollerini Vahide Perçin,Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş ve Kerem Alışık gibi isimler paylaşıyor. Murat Saraçoğlu ile Faruk Teber’in yönetmenliğini yaptığı dizinin yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstleniyor. Bir Zamanlar Çukurova’nın çekildiği muhteşem çiftlik, 8 aylık bir çalışmanın sonrasında ortaya çıktı. Yaman çiftliğinin inşaatında toplam 452 kişilik bir ekip yer aldı.

Su Ersöz, Derem Çıray ve Yıldız Tunç’un senaryosunu birlikte kaleme aldığı Bir Zamanlar Çukurova’nın hikayesi 1970’li yıllarda geçiyor.Olay, evlenmek isteyen iki gencin hiç beklemedikleri bir anda yaşadıklarıtalihsiz bir olayın ardından Çukurova’ya gelmesiyle başlar. Burada Yaman ailesiyle tanışırlar ve hayatları artık eskisi gibi olmaz.

Yaman ailesinin çiftliklerinde kendilerini iki kardeş olarak tanıtırlar ve yalanlar birbirini kovalar. Yılmaz’ın ortadan kaybolması ve Züleyha’nın hamileliği işleri içinden çıkılmayacak bir noktaya getirir. Bebeğiyle ortada kalmamak için Demir Yaman ile evlenen Züleyha, aylar sonra Yılmaz’ın geri dönmesiyle alt üst olur.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.