• Editör

  • 146

  • 25 Şubat 2019

  • 0

  • 1

Bir Zamanlar Çukurova Final mi Yapacak?

Geçtiğimiz yıl Eylül ayında yayın hayatına başlayan Bir Zamanlar Çukurova, kısa sürede yükselen dizilerden biri oldu. Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek’in başrollerini paylaştığı Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, Perşembe akşamı yayınlanan diğer rakip dizilerine rağmen zirveyi kimseye kaptırmamayı başarıyor. Ancak yakın zaman önce sette çalışanların yaşadığı maddi bir krizden dolayı dizinin final yapacağı iddia edilmişti.

Dizinin yapımcısı TIMS&B Productions, bir açıklama metni yayınlayarak böyle bir durumun söz konusu olmadığını belirtmişti. Hatta bu tarz haberlerin nasıl ortaya çıktığına anlam veremediklerinin altını çizerek, her hafta olduğu gibi dizinin kendi gününde yayında olacağını duyurmuştu.

1978 yılında yayınlanan O Güzel Günler (Days Of Heaven) filminden uyarlanan Bir Zamanlar Çukurova, güçlü prodüksiyonu sayesinde hem kullanılan mekanlar hem de kostümleriyle 70’li yılları çok iyi yansıtıyor. Murat Saraçoğlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu, Yıldız Tunç, Su Ersöz ve Derem Çıray’ın birlikte senaryosunu kaleme aldığı Bir Zamanlar Çukuorva, özellikle Kerem Alışık’ın diziye dahil olmasıyla hikayesini daha da genişletmeye başladı. Böylelikle dizinin daha epey bir yolu var diyebiliriz. Özetle Adana Çukurova’da özel olarak hazırlanan platoda çekimleri devam eden dizinin final yapması şimdilik mümkün görünmüyor.

Bu yıl büyük olasılıkla sezon finali yapması beklenen dizi, 2019’un Eylül ayında 2. Sezonuyla izleyicisine merhaba diyecek.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.