• Editör

  • 4.263

  • 11 Mart 2018

  • 0

  • 10

Arzu’nun Gençliği Cansu Tumen Kimdir?

Ufak Tefek Cinayetlerin başrol kadın oyuncuları kadar onların gençlik yıllarını canlandıran oyuncular da dikkat çekmeyi başardı. Özellikle Aslıhan Gürbüz’ün gençliğini canlandıran Tülin Yazkan, diğer oyuncuları geride bıraktı. 4 kadın oyuncunun liseli hallerini canlandıracak olan genç isimler büyük bir özenle seçildi. Yüzlerce kişi arasından elemeler yapılarak belirlenen bu oyuncuların kimisi daha önce kamera karşısına geçerken kimisinin de ilk oyunculuk deneyimi bu dizi sayesinde oldu. Tecrübeli isimlerden biri olan Cansu Tumen, Ufak Tefek Cinayetlerde Tülin Özen’in canlandırdığı Arzu’nun gençlik dönemine hayat veriyor.

Arka Sokaklarda oynadı!

1994 doğumlu olan Cansu Tumen, Arzu karakterinden önce Arka Sokaklar ve Kiralık Aşk dizilerinde rol aldı. Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde temel ve ileri oyunculuk dersleri gördü.

Ay Yapım’ın birçok dizisinin yönetmenliğini üstlenen Hilal Saral’ın oyunculuk atölyesinde kamera önü eğitimi de alan Cansu Tumen, oyunculuk kariyerine adım atmadan önce Moleküler Biyolog olarak çalışıyordu. Daha sonra asıl yapmak istediği iş olan oyunculuğu seçen genç oyuncu, bu alanda eğitimler almaya başladı. Bu sırada ufak rollerde dizilerde yer almaya başlasa da, asıl çıkışını Ufak Tefek Cinayetler sayesinde yakaladı. Arkadaşlarının aksine daha merhametli ve saf bir karakteri canlandıran Cansu Tumen’i Arzu karakterinden sonra birçok dizide daha izleyeceğiz gibi duruyor.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.