• Editör

  • 1.782

  • 15 Mart 2018

  • 1

  • 9

Arzu’nun Düğündeki Kırmızı Elbisesi

Ufak Tefek Cinayetlerin 20. Bölümünde tüm kadınlar şıklık yarışına girdi desek herhalde yanlış olmaz. Dizideki her kadının kendine özgü bir tarzı var. Oya, seçimini her zaman sade renklerden yana kullanırken, Pelin ise en çılgın parçaları seçerek adeta “ben buradayım” mesajı vermeyi seviyor. Merve, fuşya rengine olan hayranlığını her bölüm kombinleriyle gösterirken, Arzu ise herkesin aksine her zaman rahatlıktan yana olan bir kadın. Ama özel davet ve gecelerde de kimseden geri kalmamayı başarıyor. Mehmet’ten ayrıldıktan sonra daha iddialı seçimler yapmaya başlayan Arzu, 20. Bölümle birlikte herkesi geride bıraktı ve kırmızı elbisesi ile düğüne katıldı.

Bu haftaki bölümde Burcu ve Mehmet’in düğünü dolayısıyla herkes ekstra özenliydi. Özellikle Arzu, kırmızı elbisesiyle geceye damga vurdu. Rengi, göğüs dekoltesi ve derin yırtmaç detayıyla oldukça cesur bir elbiseyle karşımıza çıktı. Herkesin kolay kolay taşıyamayacağı bir elbise giyerek güç gösterisine o da katıldı. Saçı, makyajı ve en önemlisi güçlü duruşuyla elbisenin tamamen hakkını verdi. Durum böyle olunca elbise izleyicinin çok fazla ilgisini çekti ve hangi marka olduğu merak konusu oldu. Begüm Bakkal tasarımı bu elbise, aslında daha önce başka bir dizide daha kullanılmıştı. No:309 dizisinde İrem Helvacıoğlu da aynı elbiseyi en az Arzu kadar güzel taşımıştı.

Arzu, bu şık elbiseye yine aynı renkte bir ayakkabı yakışır dedi ve kombinini bağcık detayı bulunan kırmızı süet bir ayakkabıyla tamamladı. Nine West marka bu ayakkabının fiyatı ise 170 TL.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

bu yazıya 1 yorum var
Hülya schoedsack 22 Temmuz 2018 / 11:03

Arzunun dügünde giyidigi kiyafet almak istiyorum bana yardim edermisiniz