• Funda

  • 1.188

  • 30 Ekim 2018

  • 0

  • 2

Arzu (Tülin Özen) Diziden Ayrılıyor Mu?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Arzu karakterini canlandıran başarılı oyuncu Tülin Özen, diziden ayrılıyor mu?

Üç haftadır dizide rol almayan Aslıhan Gürbüz için diziden ayrıldığına dair iddialar orta atılırken, şimdi de bir başka oyuncu için aynı söylentiler yayılmaya başladı. Merve’nin diziden gitmediğini, geçirdiği ameliyattan dolayı kısa süreliğine setlerden uzak kaldığını öğrenmiştik. Ancak yeni iddia gündeme bomba gibi düştü. En başından beri dizide diğer karakterlere kıyasla daha vicdanlı bir profil çizen, ancak ilerleyen bölümlerde oldukça değişen ve karakterin Edip’i öldürmeye kadar varmasıyla izleyiciyi şaşırtan Arzu’nun diziden ayrılacağı haberi ortaya çıktı. İşin aslı nedir henüz bilinmezken, bazı paylaşımlar iddiaları güçlendirmeye yetti.

Öncelikle Instagram fenomenlerinden biri sayfasında Tülin Özen’in karakterin gidişatından memnun olmadığı için diziden ayrılmak istediğini açıkladı. Bu durumun kesin olmadığını sadece duyum aldığını söylese de izleyicinin içine şüphe düşürmeye yetti. Bugün de dizinin yönetmeni Ali Bilgin’in kendi sosyal medya hesabından Tülin Özen’in fotoğrafını alkış emojileriyle paylaşması diziye veda ediyor hissi yarattı. Ancak konu ile ilgili hala resmi bir açıklama yapılmadı.

Yazar: Funda

#ufaktefekcinayetler

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

28 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.