• Editör

  • 296

  • 29 Mayıs 2018

  • 0

  • 2

32. Bölüm İlk Sahne

Ufak Tefek Cinayetler’in merakla beklenen sezon finalinden önce 32. bölümden ilk sahne yayınlandı. Artık gizli kalan tüm sırlar açığa çıkmaya başlıyor. “Katil kim, maktul kim?” soruları nihayet yanıt buluyor. Davanın kapanmasına rağmen olayın kaza olduğuna bir tülü inanmayan Başkomiser Kemal, izleyiciyi sonuca götürmeye hazırlanıyor.

Herkesin aklındaki cinayet planını nasıl işlediğini hayal da olsa gördük. Ama bu olasılıklardan bir tanesi gerçekten yaşandı ve partide biri feci şekilde hayatını kaybetti. Peki, kim planını kusursuzca yerine getirebildi? Aylardır herkesin ürettiği teoriler doğru çıkacak mı? Bu bölümde aslında ölenden çok öldüren kişi izleyiciyi şaşırtacak. Başkomiser Kemal de tam katili buldum derken akıl almaz bir olay sonucu her şey tamamen değişecek. Yayınlanan ilk sahnede Pelin, planını uygulamaya çalışırken Burcu’ya yakalandığının farkında değildir. Suya kattığı zehri fark eden Burcu, onunla oynamaya başlar. Bakalım Pelin bu olaydan nasıl kurtulmayı başaracak?

Ufak Tefek Cinayetler 32. Bölüm (sezon finali) ilk sahne:

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.