• Editör

  • 333

  • 29 Mayıs 2018

  • 0

  • 1

32. Bölüm Fragmanı

Planlar, entrikalar, oyunlar, ihanetler ve aşklar Ufak Tefek Cinayetler’de… Büyük sezon finalinin yaşanacağı bölüm geldi çattı. Artık herkes eteğindeki taşları dökmeye başlıyor.

Oya’nın verdiği parti, suç işlemek için ideal bir mekan haline dönüşmüştür. Tüm Sarmaşık sakinlerinin gözü önünde işlenen beklenmedik cinayet her şeyi değiştirecektir. Akıl almaz cinayet planları arasından hangisi kusursuz bir şekilde işlenebilir ki? Pelin, Merve’yi Arzu da Burcu’yu öldürmeyi kafasına koymuştur. Merve ise Elif’le birlikte Oya’yı ortadan kaldırmayı planlarken, diğer yandan Elif’le de iş birliği yapmıştır. Gerçekten kimin yanında olduğunu bir tek o biliyor.

Mehmet ile Serhan da bütün olacakları önlemek için harekete geçmiştir. Bu savaşta Oya, sessiz kalmış gibi görünse de onun da kendince bir planı vardır. Başkomiser Kemal ise olayı çözdüğünü zannederken, kimsenin tahmin bile edemeyeceği gelişme herkeste şok etkisi yaratacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler 32. Bölüm fragmanı:

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.