• Editör

  • 434

  • 21 Mayıs 2018

  • 0

  • 2

31. Bölüm İlk Sahne

Ufak Tefek Cinayetler’de Başkomiser Kemal, davanın kapatılmasına rağmen olayı aydınlatmayı kafasına koyuyor. Bu nedenle yasal olmasa da görüşmelerine dışarıda devam ediyor. Katilin bulmasında onu hiç kimse durduramayacak gibi gözüküyor. Çözüme adım adım ilerlerken sonuca çok yakın olduğunu hissetmeye başlıyor.

Büyük cinayete son 3 bölüm kala kimlerin hayatta olduğuna dair tüyolar verilmeye devam ediyor. Bu bölümde de gördüklerimizle kafalar iyice karışacak ve tahminlerimiz belki de doğru çıkacak. Çünkü Kemal, yaptığı yeni sorgulamalar sonucunda çok ilginç bilgiler ediniyor. Bu sayede katilin kim olduğunu bulabileceğini düşünse de aslında işi daha da zor hale geliyor. Çünkü cinayet için birden fazla tahmini vardır ve sebeplerine baktığında hepsi çok mantıklıdır. Entrikanın bol olduğu bu bölümde de yine gizli kalmış birçok soru yanıt buluyor.

Ufak Tefek Cinayetler 31.bölüm ilk sahne:

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.