• Editör

  • 469

  • 22 Mayıs 2018

  • 0

  • 3

31. Bölüm Fragmanı

Ufak Tefek Cinayetler’de her yıl gerçekleşen ve ritüel haline gelen yaza merhaba partisine az bir zaman kaldı. Herkes bu partinin heyecanını yaşamaktadır.

Çok eğleneceklerini düşünürken bir cinayet olacağını kim tahmin edebilirdi ki? “Bir şeyi saklamak istiyorsan onu herkesin içerisinde yapmalısın” sözü hiç bu kadar anlamlı olmamıştı. Bu parti, aslında herkesin cinayet işlemek istediği bir mekan haline dönüşür. Başkomiser Kemal de fark ediyor ki herkesin ayrı ayrı cinayet planları vardır. Peki, ama hangisi bunu gerçekleştirebilecek?  Diğer yandan Merve, Pelin için intikam planları yapmaya başlar. Bunca zamandır Serhan ve Oya’nın ilişkisini bilip susmasını elbette ki affetmeyecektir. Serhan ise her şeye rağmen Oya’ya inanmayı tercih etse de ipuçlarını takip ederek gerçekleri öğrenir ve ne kadar doğru bir karar verdiğinin bir kez daha farkına varır.

Ufak Tefek Cinayetler 31.bölüm fragmanı:

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.