• Editör

  • 238

  • 15 Mayıs 2018

  • 0

  • 4

30. Bölüm İlk Sahne

Ufak Tefek Cinayetler – Oya, Sarmaşık’ta oyunların kuralına göre oynandığını daha yeni fark ediyor. Bu yüzden kendi doğrularını bir kenara bırakarak ilerlemeye başlıyor. Kaza anında yaptığı ses kaydı kendisini daha güçlü hissetmesini sağlıyor. Çünkü artık onun da birilerini durdurabilecek gücü vardır. Oya, elindeki kozla mutlu olsa da bu sevinci ne yazık ki kısa sürer. Çünkü Merve, yenilmeyi asla kabullenmez ve her zaman cepte bir planı vardır.

Arzu ile Burcu cephesinde ise durum oldukça şiddetli gözüküyor. Büyük hesaplaşma nihayet gerçekleşiyor. Ama bu hesaplaşma düşündüğümüzden daha sert geçiyor. Bu savaştan kimin sağ çıkacağını kimse tahmin bile edemiyor. Özetle bu bölümde herkes tüm kartlarını artık açık oynayarak herkesi şaşırtıyor.

Ve Pelin’in yalanı ortaya çıkıyor. Oya ve Serhan aşkını yeni öğrendiğini söylese de, Merve işin aslını öğreniyor. Oya, bir süreliğine evin tadını çıkarırken Merve ise tüm gücünü Pelin’e karşı kullanıyor.

Ufak Tefek Cinayetler 30. bölüm ilk sahne:

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.