• Editör

  • 466

  • 7 Mayıs 2018

  • 0

  • 3

29. Bölüm İlk Sahne

Ufak Tefek Cinayetler Serhan, Oya’nın tuhaf davranışlarından sonra ondan epey uzaklaşmaya başlamıştır. Bu uzaklık onu Merve’ye doğru itiyor gibi görünse de aslında işin aslı bambaşkadır. Merve, onu geri kazandığını zannederken diğer taraftan Edip hislerini açık etmeye başlamıştır. Yıllar önce ilgi duyduğu adam artık karşılık gösteriyordur. Peki, Merve’nin içinde küçük de olsa bir kıvılcım var mıdır? Yoksa ondaki bu Serhan hırsı, her şeyin üstünde midir?

Oya’nın kullandığı ilaçlardan sonra verdiği sert tepkiler, Edip’le de arasını açmıştır. Artık etrafında güveneceği ve inanacağı kimse kalmamıştır. Artık sadece başına gelen mucize sayesinde hayata tutunur.

Yayınlanan ilk sahnede davanın kapandığı görülüyor. Yaşanan olayın cinayet değil de bir kaza olduğuna karar verilmiştir. Ama başkomiser Kemal, bu olayın peşini bırakmamaya kararlıdır.

Ufak Tefek Cinayetler 29. bölüm ilk sahne:

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.