• Editör

  • 765

  • 29 Nisan 2018

  • 0

  • 5

28. Bölüm İlk Sahne

Ufak Tefek Cinayetler’de büyük cinayetin olduğu partiye az bir zaman kala, izleyicinin aklında bazı sorular yanıt bulacak. Çünkü başkomiser olayı neredeyse çözmeye başlamıştır.

Her geçen gün gerçeğe daha da yaklaşan başkomiser Kemal, cinayetin en büyük şüphelileriyle bir türlü görüşemediğinden yakınıyordu. Ama büyük bir gelişme vardır ve nihayet onlarla görüşebilmek için gereken izni alabilmiştir. Yardımcısı Derya da bu haber karşısında heyecanlanmıştır. Aylardır hayatlarının her detayını dinlediği insanları sonunda canlı olarak görüp, onları sorgulama şansını yakalamıştır. Diğer yandan Serhan, büyük bir değişim içerisine girmiştir. Oya’dan önceki asabi hallerine yavaş yavaş geri dönmesi, bazı şeyleri temelden sarsacaktır. Hem kendisi hem de Oya ile olan ilişkisi artık eskisi gibi olmayacaktır.

Yayınlanan ilk sahnede Oya’nın intikam planı içerisinde olduğunu görüyoruz. Kendine yapılan kötülüklerin nihayet farkına varan Oya, toparlanmaya başlamıştır. Oyun oynama sırası artık ondadır ve planını uygularken hiç de korkak davranmayacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler 28. bölüm ilk sahne:

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.